elvanagjataaaa

Get ranking button

Elvana Gjata @elvanagjataaaa
Ranking:
# 7
Country:
    Albania

Wrong country?

Change country

2019-09-09 17:37

100874 794

 

2019-08-19 18:39

100814 587

 
Faleminderit te gjithe shqiptareve qe ishin mbledhur ne Korce per te festuar!
Thank you for having me!
Ju dua...

2019-08-18 21:04

39290 296

 

Faleminderit te gjithe shqiptareve qe ishin mbledhur ne Korce per te festuar! Thank you for having me! Ju dua...

@valdrinsahitiofficial 💎

2019-08-17 18:40

66134 348

 
 #amdon
Link in bio

2019-08-13 16:07

85764 508

 

#amdon Link in bio

 #amdon💜

2019-08-10 17:07

97874 709

 

#amdon💜

Elëvana

2019-08-09 16:32

69748 394

 

Elëvana

Always fun writing music with you @arbreblass ☄️

2019-08-09 10:09

55763 531

 

Always fun writing music with you @arbreblass ☄️

A m’don 
Out now!
@emir35mm @rimidp

2019-08-08 20:07

64365 1047

 

A m’don Out now! @emir35mm @rimidp

2019-08-03 17:37

48105 212

 
Jam shume e lumtur per dashurine e madhe qe me keni percjelle mbreme, por do te doja qe keto duartrokitje ti shkojne @dukagjinlipa dhe @dualipa #albanianpride per kete mundesi qe kane krijuar per te gezuar se bashku e per te ndihmuar te tjere Shqiptare ne nevoje💜💜 #sunnyhillfoundation

2019-08-03 14:23

37167 275

 

Jam shume e lumtur per dashurine e madhe qe me keni percjelle mbreme, por do te doja qe keto duartrokitje ti shkojne @dukagjinlipa dhe @dualipa #albanianpride per kete mundesi qe kane krijuar per te gezuar se bashku e per te ndihmuar te tjere Shqiptare ne nevoje💜💜 #sunnyhillfoundation

 #meineliebe 
Out now💜

2019-08-03 12:35

86287 458

 

#meineliebe Out now💜

ALBANIA

Top Instagram followed

#7@elvanagjataaaa
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/35995e4fc2c22906dabd1b65e1ea1dae/5DFAF102/t51.2885-19/s150x150/65875491_956104824732272_630001363643793408_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com elvanagjataaaafollowed by: 1417095
#8@noizy
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/958ebc203331114cc5fca153253695c0/5E1A0E61/t51.2885-19/s150x150/61203589_708367406262303_9052769776874553344_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com noizyfollowed by: 1408280
#9@goromalbeshe1
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/8394286f6f3281782757f87d00d05ec6/5DFD6EBB/t51.2885-19/11240469_923539757688923_1611140023_a.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com goromalbeshe1followed by: 1368130
#10@3sh.6
https://scontent-cdt1-1.cdninstagram.com/vp/9a960483d179da8627e027e2b36c707a/5E5E1EF0/t51.2885-19/s150x150/12783503_974185162646635_1252986347_a.jpg?_nc_ht=scontent-cdt1-1.cdninstagram.com 3sh.6followed by: 1184464
#11@mozzik
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/165e35ad98af050c5841dac3042fda34/5E001324/t51.2885-19/s150x150/37766841_1810506075716536_1543586756278878208_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com mozzikfollowed by: 1173518
#12@ermalmamaqiofficial
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/36e16d39c3f08d9726295326dc953e3c/5E03E552/t51.2885-19/s150x150/12568945_807802409348094_2144748452_a.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com ermalmamaqiofficialfollowed by: 1172496

See more instagram profiles from

ALBANIA

MORE