n.stadnyk

Get ranking button

Nastya Stadnyk-Rabiyevska @n.stadnyk
Ranking:
# 12
Country:
    Ukraine

Wrong country?

Change country

Старт 40 днів
.
Добрий ранок, сьогодні починається моя Detox програма і я хочу трішки розповісти про неї🙈
Рекомендувати нічого поки не буду (адже перед прийманням треба піти на консультацію до лікаря (треба здати аналізи! Адже протипоказань багато) та і взагалі, я ще не перевірила це на собі😅)
.
У мене Detox розрахований на 40 днів (по 10 днів - кишечник, печінка, почки, мікрофлора)
Я обрала програму яка надто проста для приймання, у мене просто 2 таблетки вранці, та 2 таблетки ввечері.
Але у ці дні треба притримуватися суворої дієти , щоб ефект був дійсно хороший.
.
🔴(Во время программы очищения следует уделить внимание рациону, особенно во время первых 10 дней программы Detox, когда максимальное действие приходится на кишечник. В этот период необходимо временно ограничить использование углеводистых продуктов (хлеб, мучные и макаронные изделия, картофель, сахар ,крупы, мед) и цельных молочных продуктов. Белковые и кисломолочные продукты в рацион в этот период входить могут; овощи и фрукты, зелень в рационе - приветствуются. Суточное потребление жидкости должно быть увеличено на 0,5 - 1 литр. Не рекомендуются обильные застолья и употребление спиртных напитков, также следует воздержаться от чрезмерно острой, соленой и перченой пищи. Со второй половины программы (после 20 дня) постепенно можно расширять диету до обычного для Вас режима питания.🔴
.
Я обов`язково після кожних 10 днів буду розповідати свої враження, і що відбувалося у ці дні🙊🤪
.
А Ви чистите свій організм? Яким методом? Які враження та самопочуття?
.
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-19 08:40

28471 144

 

Старт 40 днів . Добрий ранок, сьогодні починається моя Detox програма і я хочу трішки розповісти про неї🙈 Рекомендувати нічого поки не буду (адже перед прийманням треба піти на консультацію до лікаря (треба здати аналізи! Адже протипоказань багато) та і взагалі, я ще не перевірила це на собі😅) . У мене Detox розрахований на 40 днів (по 10 днів - кишечник, печінка, почки, мікрофлора) Я обрала програму яка надто проста для приймання, у мене просто 2 таблетки вранці, та 2 таблетки ввечері. Але у ці дні треба притримуватися суворої дієти , щоб ефект був дійсно хороший. . 🔴(Во время программы очищения следует уделить внимание рациону, особенно во время первых 10 дней программы Detox, когда максимальное действие приходится на кишечник. В этот период необходимо временно ограничить использование углеводистых продуктов (хлеб, мучные и макаронные изделия, картофель, сахар ,крупы, мед) и цельных молочных продуктов. Белковые и кисломолочные продукты в рацион в этот период входить могут; овощи и фрукты, зелень в рационе - приветствуются. Суточное потребление жидкости должно быть увеличено на 0,5 - 1 литр. Не рекомендуются обильные застолья и употребление спиртных напитков, также следует воздержаться от чрезмерно острой, соленой и перченой пищи. Со второй половины программы (после 20 дня) постепенно можно расширять диету до обычного для Вас режима питания.🔴 . Я обов`язково після кожних 10 днів буду розповідати свої враження, і що відбувалося у ці дні🙊🤪 . А Ви чистите свій організм Яким методом Які враження та самопочуття . Ваша Анастасія Стадник

Гусяча шкіра
.
Ох, багато дівчат має зацікавити цей постик! Адже у багатьох є така «проблемка». Це не «страшно» але ж так хочеться мати ідеальну гладеньку шкіру, чи не так?
Як боротися?
Давайте трішки розповім (адже перед морем я також зараз активно це роблю🙈)
.
Все дуууууже просто! У мене є масажна щітка для тіла + скраб + масла (або крем для зволоження)
І це весь секрет🙈
А тепер що ж цим робити?👇🏻
Я прохожу спочатку сухою масажною щіткою свої частини тіла (де є у цьому потреба) наприклад : попа, ніжки...
Далі йду у душ - спочатку стандартне миття 😅а далі беру скраб для тіла та прохожу знову ці частини тіла, і змиваю КОНТРАСНИМ ДУШЕМ! Таааак, саме прохолодним🙊.
І останнє - зволоження!
Повірте, ваша шкіра Вас здивує!!!
Тут головне - НЕ ЛІНИТИСЯ. Щей у цьому є великий плюс - цецюліт також буде зменшуватися (а якщо у Вас його немає, то буде гарна профілактика!)
.
Спробуйте і обов`язково напишіть мені Ваші відгуки! Мені буде приємно, якщо я комусь зможу допомогти🙈 Через тиждень використання, ви побачите перші результати.
.
А як боретеся Ви?
.
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-18 14:40

27882 70

 

Гусяча шкіра . Ох, багато дівчат має зацікавити цей постик! Адже у багатьох є така «проблемка». Це не «страшно» але ж так хочеться мати ідеальну гладеньку шкіру, чи не так Як боротися Давайте трішки розповім (адже перед морем я також зараз активно це роблю🙈) . Все дуууууже просто! У мене є масажна щітка для тіла + скраб + масла (або крем для зволоження) І це весь секрет🙈 А тепер що ж цим робити👇🏻 Я прохожу спочатку сухою масажною щіткою свої частини тіла (де є у цьому потреба) наприклад : попа, ніжки... Далі йду у душ - спочатку стандартне миття 😅а далі беру скраб для тіла та прохожу знову ці частини тіла, і змиваю КОНТРАСНИМ ДУШЕМ! Таааак, саме прохолодним🙊. І останнє - зволоження! Повірте, ваша шкіра Вас здивує!!! Тут головне - НЕ ЛІНИТИСЯ. Щей у цьому є великий плюс - цецюліт також буде зменшуватися (а якщо у Вас його немає, то буде гарна профілактика!) . Спробуйте і обов`язково напишіть мені Ваші відгуки! Мені буде приємно, якщо я комусь зможу допомогти🙈 Через тиждень використання, ви побачите перші результати. . А як боретеся Ви . Ваша Анастасія Стадник

Вже давно хотіла написати відгук, але все ніяк не доходили руки.
.
Поговоримо?
Ви добре знаєте, що ідеальною шкірою похизуватися я не можу, чому у мене так 🤷🏼‍♀️ я досі не розумію, адже по генетиці у мене у всіх немає висипань.
Напевно всі «вилізли» у мене😅
Тому я постійно роблю чистки та бігаю до коспетолога😬
Але тільки це, не дасть Вам бажаний результат. Ще потрібно розуміти, що домашній догляд має бути також хороший (адже більшу частину життя, Ви доглядаєте за шкірою самостійно)!
Тому я по рекомендації взяла спробувати @ozone.box , користуюсь я цими засобами вже 17 днів і я приємно вражена результатом! Висипів стало набагато менше, шкіра почала бути свіжішою і виглядати здоровою. Тому я можу впевнено рекомендувати Вам. Можливо комусь ця інформація буде цікава а головне корисна!
.
До речі, для своїх підписниць я випросила знижку -10% по промокоду «Стадник» - це приємний бонус від мене.
Нехай Ваша шкіра буде доглянута та неперевершена🥰
Результати інших дівчат та відгуки Ви можете почитати у них на сторінці❤️
.
А як боретеся з висипами ВИ?
(Давайте розповімо свою історію, буде корисний постик з досвідом дівчат💋)
.
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-17 17:35

17715 133

 

Вже давно хотіла написати відгук, але все ніяк не доходили руки. . Поговоримо Ви добре знаєте, що ідеальною шкірою похизуватися я не можу, чому у мене так 🤷🏼‍♀️ я досі не розумію, адже по генетиці у мене у всіх немає висипань. Напевно всі «вилізли» у мене😅 Тому я постійно роблю чистки та бігаю до коспетолога😬 Але тільки це, не дасть Вам бажаний результат. Ще потрібно розуміти, що домашній догляд має бути також хороший (адже більшу частину життя, Ви доглядаєте за шкірою самостійно)! Тому я по рекомендації взяла спробувати @ozone.box , користуюсь я цими засобами вже 17 днів і я приємно вражена результатом! Висипів стало набагато менше, шкіра почала бути свіжішою і виглядати здоровою. Тому я можу впевнено рекомендувати Вам. Можливо комусь ця інформація буде цікава а головне корисна! . До речі, для своїх підписниць я випросила знижку -10% по промокоду «Стадник» - це приємний бонус від мене. Нехай Ваша шкіра буде доглянута та неперевершена🥰 Результати інших дівчат та відгуки Ви можете почитати у них на сторінці❤️ . А як боретеся з висипами ВИ (Давайте розповімо свою історію, буде корисний постик з досвідом дівчат💋) . Ваша Анастасія Стадник

🌊М О Р Е🌊
.
Ось , що може мене повернути до життя🙈
Я дійсно втомилася за ці дні, я так ще ніколи не була емоційно виснажена.
Та щей сталося багато чого... те, про що не говорять у соц.мережах.
Я знаю, що життя надто несправедливе, але все ж інколи хочеться задати запитання «ну чому?...»
Все, тема закрита🙊
.
Тому чоловік щойно зробив сюрприз, подарував подорож до моря, і тепер можна розпочинати зворотній відлік. Та готуватися🥰
Це ж знову треба активно ввечері займатися спортом😱, і готувати попу до сонечка.
Цього разу ми вже летимо з Міланкою, щоб дитина потішилася пісочком та морячком🌊
.
А що Вам заспокоює нерви?
Як гадаєте , ми куди?
.
Ваша Анастасія Стадник
*p.s я пам’ятаю про розіграш на @stadnyk.store , постараюсь сьогодні провести, трішки замоталася...

2019-05-17 13:26

24428 219

 

🌊М О Р Е🌊 . Ось , що може мене повернути до життя🙈 Я дійсно втомилася за ці дні, я так ще ніколи не була емоційно виснажена. Та щей сталося багато чого... те, про що не говорять у соц.мережах. Я знаю, що життя надто несправедливе, але все ж інколи хочеться задати запитання «ну чому...» Все, тема закрита🙊 . Тому чоловік щойно зробив сюрприз, подарував подорож до моря, і тепер можна розпочинати зворотній відлік. Та готуватися🥰 Це ж знову треба активно ввечері займатися спортом😱, і готувати попу до сонечка. Цього разу ми вже летимо з Міланкою, щоб дитина потішилася пісочком та морячком🌊 . А що Вам заспокоює нерви Як гадаєте , ми куди . Ваша Анастасія Стадник *p.s я пам’ятаю про розіграш на @stadnyk.store , постараюсь сьогодні провести, трішки замоталася...

БЛАГОДІЙНІСТЬ
.
Ну що, повторимо?
Кожних пів року ми збираємо кошти усією інста сім’єю для діток з дитбудинків.
 #стадник_давайтетворитидоброразом (зазвичай все Ви можете побачити та почитати під цим хештегом, але вони у мене поки не працюють)
.
Цього разу я хочу відвідати дитбудинок діток від 0 - 5років.
Якщо Ви хочете зробити ДОБРУ справу, тоді підтримайте нас❤️
.
Якщо Ви хочете прислати (речі, іграшки, памперси, предмети гігієни, книги, крема, присипки... тоді ось Вам данні - (❗️але не забувайте заплатити за доставку❗️)
🔴Стадник Олександр Олександрович
0975622545 Хмельницький 12 відділення.🔴
.
А також триває збір коштів для діток (за які я потім купую усе необхідне! СПИСОК БЕРУ У НЯНЕЧОК) тоді ось Вам карта! Збір починається з балансу 5210грн (це від мене внесок)
🔴5167 9855 0036 9350
Стадник Анастасія🔴
.
Буду дуже вдячна, якщо підтримаєте, та допоможете діткам з дитбудинку.
Навіть 1-2 гривні допоможуть! Адже нас 800.000людей (якщо б кожен по 1грн скинув😱 уявляєте яка б сума була🙈)
.
ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ
Триватиме збір коштів ТИЖДЕНЬ!!!
.
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-17 08:11

27794 104

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ . Ну що, повторимо Кожних пів року ми збираємо кошти усією інста сім’єю для діток з дитбудинків. #стадник_давайтетворитидоброразом (зазвичай все Ви можете побачити та почитати під цим хештегом, але вони у мене поки не працюють) . Цього разу я хочу відвідати дитбудинок діток від 0 - 5років. Якщо Ви хочете зробити ДОБРУ справу, тоді підтримайте нас❤️ . Якщо Ви хочете прислати (речі, іграшки, памперси, предмети гігієни, книги, крема, присипки... тоді ось Вам данні - (❗️але не забувайте заплатити за доставку❗️) 🔴Стадник Олександр Олександрович 0975622545 Хмельницький 12 відділення.🔴 . А також триває збір коштів для діток (за які я потім купую усе необхідне! СПИСОК БЕРУ У НЯНЕЧОК) тоді ось Вам карта! Збір починається з балансу 5210грн (це від мене внесок) 🔴5167 9855 0036 9350 Стадник Анастасія🔴 . Буду дуже вдячна, якщо підтримаєте, та допоможете діткам з дитбудинку. Навіть 1-2 гривні допоможуть! Адже нас 800.000людей (якщо б кожен по 1грн скинув😱 уявляєте яка б сума була🙈) . ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ Триватиме збір коштів ТИЖДЕНЬ!!! . Ваша Анастасія Стадник

Я розраховувала на 200-300діток🙊
.
А по підрахункам «ДИТЯЧЕ ГОРИЩЕ» у нас 800(тільки з браслетами) і близько 200грудних діток!
Уявіть собі - 1000діток😱 і це тільки ті, хто дійшов до верху🙈
А кожна дитина була не сама! Нас було десь 4000-5000людей🤪 я шокована!
.
Чи розраховувала я аж на таку кількість? - НІ.
Тому пробачте ще раз, ті хто дуже ображений. Насправді аж не приємно... вкладаєш душу, а потім щей плюють.
Хіба я хотіла щоб хтось був засмучений? - НІ!
Моя ціль - щасливі дітки. А я бачила велику кількість діток які посміхалися! Які бігати та стрибали на батутах...
.
Нас дуже підвела ПОГОДА (але я не могла написати усім аніматорам, кенді барам , що свято переноситься, це нереально! Люди також заняті і я їх зібрала саме на цей день! Вони випікали купу всього. Що ж робити з продуктами?)
.
Я безмежно ВДЯЧНА «ДИТЯЧЕ ГОРИЩЕ» , що вони дозволили нам проводити у них свято! Діти взахваті від цього закладу! Хіба не так? Купа різних розваг... що ще потрібно дітям?
.
Тому матусі, майте трішки совісті... (я розумію, що Ви обурені, бо комусь дістався тільки чупачупс ... але я розраховувала на 300 діток... і я всім не придбала... чоловік докупляв прям під час заходу... але все розбиралося за секунду)
.
Я робила це з ДУШЕЮ... і ПРОСТО ТАК...
.
Наступного разу я буду знати, що ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ найкращий, і завжди підтримає у таких заходах! Буду готуватися на 10.000людей🙊🤩 чому б і ні. Адже ми МОЖЕМО!!!!!
.
Тому влітку очікуйте великий пікнік - МАТУСЬ!!!🥰😍💋
.
Ваша Анастасія Стадник
p.s.солодких снів... нажаль заснути мені знову не вдасться ...

2019-05-16 20:22

28323 359

 

Я розраховувала на 200-300діток🙊 . А по підрахункам «ДИТЯЧЕ ГОРИЩЕ» у нас 800(тільки з браслетами) і близько 200грудних діток! Уявіть собі - 1000діток😱 і це тільки ті, хто дійшов до верху🙈 А кожна дитина була не сама! Нас було десь 4000-5000людей🤪 я шокована! . Чи розраховувала я аж на таку кількість - НІ. Тому пробачте ще раз, ті хто дуже ображений. Насправді аж не приємно... вкладаєш душу, а потім щей плюють. Хіба я хотіла щоб хтось був засмучений - НІ! Моя ціль - щасливі дітки. А я бачила велику кількість діток які посміхалися! Які бігати та стрибали на батутах... . Нас дуже підвела ПОГОДА (але я не могла написати усім аніматорам, кенді барам , що свято переноситься, це нереально! Люди також заняті і я їх зібрала саме на цей день! Вони випікали купу всього. Що ж робити з продуктами) . Я безмежно ВДЯЧНА «ДИТЯЧЕ ГОРИЩЕ» , що вони дозволили нам проводити у них свято! Діти взахваті від цього закладу! Хіба не так Купа різних розваг... що ще потрібно дітям . Тому матусі, майте трішки совісті... (я розумію, що Ви обурені, бо комусь дістався тільки чупачупс ... але я розраховувала на 300 діток... і я всім не придбала... чоловік докупляв прям під час заходу... але все розбиралося за секунду) . Я робила це з ДУШЕЮ... і ПРОСТО ТАК... . Наступного разу я буду знати, що ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ найкращий, і завжди підтримає у таких заходах! Буду готуватися на 10.000людей🙊🤩 чому б і ні. Адже ми МОЖЕМО!!!!! . Тому влітку очікуйте великий пікнік - МАТУСЬ!!!🥰😍💋 . Ваша Анастасія Стадник p.s.солодких снів... нажаль заснути мені знову не вдасться ...

Я НЕ очікувала❤️
.
Пробачте всі, хто не зміг прийти чи дойти...
Я не очікувала, що буде така велика черга😔 не очікувала, що дехто так і не зможе дійти.
Вибачте.
.
Я дуже старалася... я так хвилювала і не дарма!
Дійсно не вистачило смаколиків... і Саша докупляв та всеодно😅
Ми до останнього планували це робити у парку, щоб людям був простір😍 і НАСТУПНОГО РАЗУ я так і зроблю!!!
Але цього разу йшов дощ😔 і бути під дощем з дітками - не кращий варіант!
.
А тепер хочу подякувати хто все ж прийшов! Скільки людей я давно не бачила! Я в шоці🙈😱
Дяяяяяяякую Вам і ще раз вибачте! Подарунків було дууууже багато, та все ж треба ще було більше)))
❤️Ви найкращі❤️
Я просто кажу Вам дяяяякую!
.
Тепер дякую усім хто підтримав це дійство:
ДИТЯЧА ГОРИЩЕ, які «приютили» нас у таку погоду
Пастіла @ilovepastula ,
Фотограф @elena_giska_ph ,
Кульки @balloons_khm_ ,
Мильне шоу @wowbubbles_show ,
Аніматори @kidspartyroom ,
Шалена лабораторія @grazyyylaboratory2018 ,
Виїзна дитяча площатка ,
@toyservice_prokat (хотіли надати якщо б ми були у парку) ,
Мішки ТЕДДІ великі @animatory_happyland
Подарунки (корзинки, подушки) @mimi___boss 
@igrashki_igrashki_ іграшки для лотереї
@_littlebooks_ книги, чудо іграшки
Кенді бар @candy_vit
печиво @vladson_sweets
@biskvit_cafe смаколики
Печиво @anya.panivnyk
@eko_zajka чіпси натуральні
@animatory_khm_disneyka АКВАГРИМ та АНІМАТОРИ (дуже цікаві)
.
Здається всіх написала...
.
Мені потрібно відпочити... моя енергія на 0🙈
Але я щаслива, що Ви у мене є
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-16 17:28

29059 133

 

Я НЕ очікувала❤️ . Пробачте всі, хто не зміг прийти чи дойти... Я не очікувала, що буде така велика черга😔 не очікувала, що дехто так і не зможе дійти. Вибачте. . Я дуже старалася... я так хвилювала і не дарма! Дійсно не вистачило смаколиків... і Саша докупляв та всеодно😅 Ми до останнього планували це робити у парку, щоб людям був простір😍 і НАСТУПНОГО РАЗУ я так і зроблю!!! Але цього разу йшов дощ😔 і бути під дощем з дітками - не кращий варіант! . А тепер хочу подякувати хто все ж прийшов! Скільки людей я давно не бачила! Я в шоці🙈😱 Дяяяяяяякую Вам і ще раз вибачте! Подарунків було дууууже багато, та все ж треба ще було більше))) ❤️Ви найкращі❤️ Я просто кажу Вам дяяяякую! . Тепер дякую усім хто підтримав це дійство: ДИТЯЧА ГОРИЩЕ, які «приютили» нас у таку погоду Пастіла @ilovepastula , Фотограф @elena_giska_ph , Кульки @balloons_khm_ , Мильне шоу @wowbubbles_show , Аніматори @kidspartyroom , Шалена лабораторія @grazyyylaboratory2018 , Виїзна дитяча площатка , @toyservice_prokat (хотіли надати якщо б ми були у парку) , Мішки ТЕДДІ великі @animatory_happyland Подарунки (корзинки, подушки) @mimi___boss @igrashki_igrashki_ іграшки для лотереї @_littlebooks_ книги, чудо іграшки Кенді бар @candy_vit печиво @vladson_sweets @biskvit_cafe смаколики Печиво @anya.panivnyk @eko_zajka чіпси натуральні @animatory_khm_disneyka АКВАГРИМ та АНІМАТОРИ (дуже цікаві) . Здається всіх написала... . Мені потрібно відпочити... моя енергія на 0🙈 Але я щаслива, що Ви у мене є Ваша Анастасія Стадник

16.00 «ДИТЯЧЕ ГОРИЩЕ»
приходити можна всім бажаючим!
Головне на касі сказати промокод «Стадник» і вхід буде - БЕЗКОШТОВНИЙ.
.
Трішки дощик нас підвів😔, але нічого! У нас такий крутий план «Б». Тепер наші дітки будуть у кофтинках бігати, ніхто не замерзне, всім буде комфортно🙈
.
На таке свято як сьогодні можна і трішки подухатися смачними парфумами.
І я знаю сайт де можна замовити їх зі знижкою - parfumcity.com.ua
вас там очікують знижки , подарунки і кажіть промокод «я від Стадник» і буде ще плюс до всього мініатюра від мене🥰
.
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-16 07:24

29822 130

 

16.00 «ДИТЯЧЕ ГОРИЩЕ» приходити можна всім бажаючим! Головне на касі сказати промокод «Стадник» і вхід буде - БЕЗКОШТОВНИЙ. . Трішки дощик нас підвів😔, але нічого! У нас такий крутий план «Б». Тепер наші дітки будуть у кофтинках бігати, ніхто не замерзне, всім буде комфортно🙈 . На таке свято як сьогодні можна і трішки подухатися смачними парфумами. І я знаю сайт де можна замовити їх зі знижкою - parfumcity.com.ua вас там очікують знижки , подарунки і кажіть промокод «я від Стадник» і буде ще плюс до всього мініатюра від мене🥰 . Ваша Анастасія Стадник

Ця ідея прийшла до мене коли я ложила Мілану спати...
.
І вже ЗАВТРА вона здійсниться , моя маленька мрія.
Зробити БЕЗКОШТОВНЕ свято для діток.
(Не всі батьки мають змогу зробити диво дитині, а таааак хочеться. Подаруйте його ЗАВТРА. Я зроблю усе можливе, щоб усі дітки завтра посміхалися)
.
Я всіх чекаю завтра в 16.00 в дендропарку (на галявині) я думаю Ви нас знайдете🙈😅(АЛЕ ДЕСЬ В 11.00 дивіться сторі, особливо якщо дощ. Там точне місце зустрічі буде❗️❗️❗️)
.
Давайте коротко розповім , що ж завтра буде🙈
✔️Міланка самостійно збирала пакетики зі смаколиками для діток,
✔️+ ще будуть декілька кенді барів, які також готують різні смачні штучки
✔️аніматори (причому не одні, а декілька🥰)
✔️мильне шоу
✔️шалена лабораторія
✔️Аква грім
✔️роздаватися будуть кульки
✔️буде ЛОТАРЕЯ (тому ❗️ПІДГОТУЙТЕ вдома 1 бумажку з ім’ям та фамілією ВАШОЇ ДИТИНИ❗️. Цю бумажку треба буде дати МЕНІ В РУКИ🥰❤️😍Адже у нас дууууууже багато підготовлено подарунків)
✔️подарунки (іграшки, книги, подушки, корзини для іграшок... і дууууже багато)
✔️виїзна дитяча площатка
✔️фотограф та відеооператор
✔️фотозона
.
Ну хіба це не МАШТАБНЕ СВЯТО для ДІТОК?
.
Тому очікую всііііх. І навіть якщо Ви не дитина, все одно приходьте! Я всіх буду рада бачити.
.
Я дуже хвилююсь, і сподіваюсь я зможу хочаб сьогодні заснути 😂
Солодких снів
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-15 20:14

26085 162

 

Ця ідея прийшла до мене коли я ложила Мілану спати... . І вже ЗАВТРА вона здійсниться , моя маленька мрія. Зробити БЕЗКОШТОВНЕ свято для діток. (Не всі батьки мають змогу зробити диво дитині, а таааак хочеться. Подаруйте його ЗАВТРА. Я зроблю усе можливе, щоб усі дітки завтра посміхалися) . Я всіх чекаю завтра в 16.00 в дендропарку (на галявині) я думаю Ви нас знайдете🙈😅(АЛЕ ДЕСЬ В 11.00 дивіться сторі, особливо якщо дощ. Там точне місце зустрічі буде❗️❗️❗️) . Давайте коротко розповім , що ж завтра буде🙈 ✔️Міланка самостійно збирала пакетики зі смаколиками для діток, ✔️+ ще будуть декілька кенді барів, які також готують різні смачні штучки ✔️аніматори (причому не одні, а декілька🥰) ✔️мильне шоу ✔️шалена лабораторія ✔️Аква грім ✔️роздаватися будуть кульки ✔️буде ЛОТАРЕЯ (тому ❗️ПІДГОТУЙТЕ вдома 1 бумажку з ім’ям та фамілією ВАШОЇ ДИТИНИ❗️. Цю бумажку треба буде дати МЕНІ В РУКИ🥰❤️😍Адже у нас дууууууже багато підготовлено подарунків) ✔️подарунки (іграшки, книги, подушки, корзини для іграшок... і дууууже багато) ✔️виїзна дитяча площатка ✔️фотограф та відеооператор ✔️фотозона . Ну хіба це не МАШТАБНЕ СВЯТО для ДІТОК . Тому очікую всііііх. І навіть якщо Ви не дитина, все одно приходьте! Я всіх буду рада бачити. . Я дуже хвилююсь, і сподіваюсь я зможу хочаб сьогодні заснути 😂 Солодких снів Ваша Анастасія Стадник

Пост вдячності
.
Це ті люди,які з ДУШОЮ І ЩИРИМ СЕРЦЕМ хвилювалися за наше свято. Які ВІДПОВІДАЛЬНО до всього відносилися. Знаєте, я просто не можу про них не написати. Це не реклама - це рекомендація. Знаєте чому? Тому що коли у тебе свято, то ти хочеш просто насолоджуватися цим, а не нервувати.
Тому рекомендую✔️
.
Звичайно розпочну я зі своєї @fleur_wedding . Я скажу коротко : «тільки я ти і НІХТО окрім тебе»💋 (це та людина, яка ночі не буде спати, щоб зробити Ваше свято на 100% . Найкраща з усіх.)
.
@justpapapanda - наші ідеальні сукні та ІНДИВІДУАЛЬНЕ замовлення. Вони вислухали всі мої побажання , усі мої вимоги і зробили все ідеально. Краще просто не може бути! Вони найкращі🌸
.
@Vazhkyi_dym_khmelnytskyi (Важкий дим ,сценічна піротехніка - холодні вогні , світлові ефекти , сценічне та дисконтечне світло , світлодіодні прожектори , рухомі світлові голови) ніколи б не подумала, що чоловіки можуть бути такі відповідальні! Тепер тільки вони❗️А ще дуже виховані! Ви найкращі, я Вам вже вчора це говорила!
(У кого там весілля намічається? Важкий дим - це класика, у них він безподобний)
.
@kidspartyroom - аніматори від яких дітки просто божеволіли🙈 веселі , добрі. І зовнішній вигляд дійсно казковий.
.
@wowbubbles_show - шоу мильних бульбашок - це атмосферно та вишукано , ви можете завтра це побачити на нашому святі у парку🌸
.
@animatory_happyland - мішки ТЕДДІ, ті самі , які весело танцюють та розважають діток! Їх Ви також можете побачити завтра! Вони неймовірні🙈
.
@animatory_khm_disneyka - якщо ваша принцеса також дуже любить Мінні Маус , то ця красуння неймовірна! А ще у них круті little pony та багато інших персонажів🙈
.
І дуже дякую @julia_solovyovybrand за допомогу та підтримку у цей день
.
@elena_giska_ph звичайно фото моя Аленка, куди ж без тебе🙈
.
@nazairservices а відео Назарчик😍🙈
.
Це тільки ті, яких я змогла знайти у інста. Але ще було багато хороших людей, ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАС. І за ту казку , яку Ви створювали для моєї PRINCESS 👑 .
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-15 17:00

40558 154

 

Пост вдячності . Це ті люди,які з ДУШОЮ І ЩИРИМ СЕРЦЕМ хвилювалися за наше свято. Які ВІДПОВІДАЛЬНО до всього відносилися. Знаєте, я просто не можу про них не написати. Це не реклама - це рекомендація. Знаєте чому Тому що коли у тебе свято, то ти хочеш просто насолоджуватися цим, а не нервувати. Тому рекомендую✔️ . Звичайно розпочну я зі своєї @fleur_wedding . Я скажу коротко : «тільки я ти і НІХТО окрім тебе»💋 (це та людина, яка ночі не буде спати, щоб зробити Ваше свято на 100% . Найкраща з усіх.) . @justpapapanda - наші ідеальні сукні та ІНДИВІДУАЛЬНЕ замовлення. Вони вислухали всі мої побажання , усі мої вимоги і зробили все ідеально. Краще просто не може бути! Вони найкращі🌸 . @Vazhkyi_dym_khmelnytskyi (Важкий дим ,сценічна піротехніка - холодні вогні , світлові ефекти , сценічне та дисконтечне світло , світлодіодні прожектори , рухомі світлові голови) ніколи б не подумала, що чоловіки можуть бути такі відповідальні! Тепер тільки вони❗️А ще дуже виховані! Ви найкращі, я Вам вже вчора це говорила! (У кого там весілля намічається Важкий дим - це класика, у них він безподобний) . @kidspartyroom - аніматори від яких дітки просто божеволіли🙈 веселі , добрі. І зовнішній вигляд дійсно казковий. . @wowbubbles_show - шоу мильних бульбашок - це атмосферно та вишукано , ви можете завтра це побачити на нашому святі у парку🌸 . @animatory_happyland - мішки ТЕДДІ, ті самі , які весело танцюють та розважають діток! Їх Ви також можете побачити завтра! Вони неймовірні🙈 . @animatory_khm_disneyka - якщо ваша принцеса також дуже любить Мінні Маус , то ця красуння неймовірна! А ще у них круті little pony та багато інших персонажів🙈 . І дуже дякую @julia_solovyovybrand за допомогу та підтримку у цей день . @elena_giska_ph звичайно фото моя Аленка, куди ж без тебе🙈 . @nazairservices а відео Назарчик😍🙈 . Це тільки ті, яких я змогла знайти у інста. Але ще було багато хороших людей, ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАС. І за ту казку , яку Ви створювали для моєї PRINCESS 👑 . Ваша Анастасія Стадник

Ти моє життя👑

2019-05-15 10:28

38279 100

 

Ти моє життя👑

Моя маленька принцеса👑
.
Обіцяю, що буду старатися щоб твої дні всі були такі казкові🌸
.
Ваша Анастасія Стадник

2019-05-15 09:36

42638 160

 

Моя маленька принцеса👑 . Обіцяю, що буду старатися щоб твої дні всі були такі казкові🌸 . Ваша Анастасія Стадник

NEXT PAGE

UKRAINE

Top Instagram followed

#12@n.stadnyk
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/4acf6a77a2e69273a0230c143de95fd6/5D9F9038/t51.2885-19/s150x150/56618653_348401945800034_194192535357227008_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com n.stadnykfollowed by: 772739
#13@dimmano
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/9f51f55abcadd2b9bb852b5ac7bfe634/5D5C573F/t51.2885-19/s150x150/50748515_234396447468578_3622992771750559744_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com dimmanofollowed by: 772423
#14@top.school
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/e89aec997693eeef3d77264b91f347aa/5D643C34/t51.2885-19/s150x150/32645176_390057371504372_8499084351378554880_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com top.schoolfollowed by: 755498
#15@dianapozharskaya
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/256bbb05a187607be28a87262ccc07de/5D9B2B67/t51.2885-19/s150x150/56835831_691286401305404_7242384337977475072_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com dianapozharskayafollowed by: 730911
#16@gorbunovyuriy
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/7cbcd37cd8f6d2c532573e6bb6c8ab99/5D6C72A2/t51.2885-19/s150x150/50564621_539722893199237_5466407273658056704_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com gorbunovyuriyfollowed by: 690965
#17@usykaa
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/80b878c8150bd6cde6f8177090386ba5/5D55493D/t51.2885-19/s150x150/37508270_515585222205939_6867608863277842432_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com usykaafollowed by: 663307

See more instagram profiles from

UKRAINE

MORE