parvizparastouei

Get ranking button

Parviz Parastouei @parvizparastouei
Ranking:
# 10
Country:
    Iran

Wrong country?

Change country

2019-08-16 05:20

35530 414

 
.
قانون شماره یک:
 حق نداریم همزمان به ترک هم فکر کنیم. وقتی یکی از اون یکی متنفره، اون یکی این حق رو نداره. 
قانون شماره ی دو: جفت مون اجازه داریم افسرده باشیم،ولی یه روز در میون. دوشنبه و چهارشنبه و جمعه مال تو،
سه شنبه و پنج شنبه و شنبه مال من."
"یکشنبه چی؟"
"یکشنبه ها خوشحالیم."
آلدو گفت"قبول." ((استیو تولتز))

2019-08-15 09:17

104049 857

 

. قانون شماره یک: حق نداریم همزمان به ترک هم فکر کنیم. وقتی یکی از اون یکی متنفره، اون یکی این حق رو نداره. قانون شماره ی دو: جفت مون اجازه داریم افسرده باشیم،ولی یه روز در میون. دوشنبه و چهارشنبه و جمعه مال تو، سه شنبه و پنج شنبه و شنبه مال من." "یکشنبه چی؟" "یکشنبه ها خوشحالیم." آلدو گفت"قبول." ((استیو تولتز))

.
اندک اندک اندک اندک جمع مستان میرسند .
رسیدن اولین پارک بازی های اهدایی به روستاهای شادگان امروز صبح پنجشنبه 
قرار است درکنار هر پارک بازی سه نیمکت برای مادران و دو دستگاه عمود چراغ با انرژی خورشیدی در جناحین مجموعه نصب شود تا بچه ها ناچار نباشند به علت نبود روشنایی در شب ، ناچارا در گرمای ظهر از این وسایل بازی استفاده کنند .
کار بتن ریزی و نصب نیز از فردا توسط سردار مکی دبیر جشنواره شاد دانش اموزی و یار همراهش حاج غفاری شروع و انشاالله دوشنبه بعد از ظهر در آستانه شب عید غدیر خم حداقل پارک بازی دو روستا به بچه های شریف هموطنمان تحویل شود . تا در جایی ایمن و دارای کفپوش نرم بیشتر و بیشتر بالا و پایین پریده و شادتر شوند .
 متفق القول هم تصمیم گرفته شد تا در هر روستا نام شهید محلییش را به عنوان اهدا کننده به بچه ها بر تابلوی نام پارک بازی نوشته و پدر و مادر یا خانواده شهید بجای مسئولین همیشه محترم و قدم برچشم آنجا را افتتاح کنند .
البته مگر انکه خیر اهداکننده هر دستگاه نظر بهتر دیگری داشته باشد .
انشاالله همه روستاهای هدف در شادگان و سوسنگرد با همت همه و یاری خدا ، زودتر دارای این وسایل بازی شوند .
@habib_ahmadzadeh

2019-08-15 07:35

154272 1880

 

. اندک اندک اندک اندک جمع مستان میرسند . رسیدن اولین پارک بازی های اهدایی به روستاهای شادگان امروز صبح پنجشنبه قرار است درکنار هر پارک بازی سه نیمکت برای مادران و دو دستگاه عمود چراغ با انرژی خورشیدی در جناحین مجموعه نصب شود تا بچه ها ناچار نباشند به علت نبود روشنایی در شب ، ناچارا در گرمای ظهر از این وسایل بازی استفاده کنند . کار بتن ریزی و نصب نیز از فردا توسط سردار مکی دبیر جشنواره شاد دانش اموزی و یار همراهش حاج غفاری شروع و انشاالله دوشنبه بعد از ظهر در آستانه شب عید غدیر خم حداقل پارک بازی دو روستا به بچه های شریف هموطنمان تحویل شود . تا در جایی ایمن و دارای کفپوش نرم بیشتر و بیشتر بالا و پایین پریده و شادتر شوند . متفق القول هم تصمیم گرفته شد تا در هر روستا نام شهید محلییش را به عنوان اهدا کننده به بچه ها بر تابلوی نام پارک بازی نوشته و پدر و مادر یا خانواده شهید بجای مسئولین همیشه محترم و قدم برچشم آنجا را افتتاح کنند . البته مگر انکه خیر اهداکننده هر دستگاه نظر بهتر دیگری داشته باشد . انشاالله همه روستاهای هدف در شادگان و سوسنگرد با همت همه و یاری خدا ، زودتر دارای این وسایل بازی شوند . @habib_ahmadzadeh

.
*هنوز ۱۰۳۸ سهم صدهزارتومنی مانده* 
شما میتوانید با پرداخت مبلغ دلخواه همراه ما باشید.🍎🙏 سال ۱۳۹۸ ، پنجمین سال یاری مهر "بچه های سیب سرخ" است، هر سال پر توان همراه دانش آموزان بودیم.😊
امسال هم ۲۲۰۰ دانش آموز را امید یاری به مهر شما دادیم،🍎🍎🍎🍎 گزارش یاری مهر ۱۳۹۸
از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۳ مرداد ،تا این لحظه در حساب پارسیان "موسسه خیریه بچه های سیب سرخ" ۱.۱۶۲.۳۹۲.۰۲۶ ریال معادل ۱۱۶۲ سهم جمع آوری شده است.
قدردان حمایت شما هستیم.🙏
🍎🍎🍎
******************************************
از ۲۲۰۰ سهم (نفر دانش آموز)
۱۱۶۲ سهم تکمیل شد .👌👌👌🍎
۱۰۳۸ سهم مانده به همت شما🙏🙏🙏
🍎😊🙏👌📚
********************************************
مهر آمد... مهرباني كن رفيق!
سهم هر دانش آموز صد هزار تومان است.
شما ميتوانيد با پرداخت مبلغ دلخواه همراه ما باشيد.
دوستانی كه قصد اهداي لوازم تحریر را دارند نيز، مي توانند از طريق راه هاي ارتباطي زير با ما در تماس باشند .
🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎
آسان پرداخت: #۱۲۴۸۱۶۰۲*۴*۷۳۳*
شماره كارت: ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۴۰۸۶۷۴۱ بانك پارسيان
تماس: ۰۲۱۲۶۲۹۰۵۳۵
@seebe_sorkh_charity
🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎
 #بچه_های_سیب_سرخ
 #یاری_مهر
سفیر مهربانی "بچه های سیب سرخ" 👇🍎 @parvizparastouei

2019-08-15 06:36

83600 606

 

. *هنوز ۱۰۳۸ سهم صدهزارتومنی مانده* شما میتوانید با پرداخت مبلغ دلخواه همراه ما باشید.🍎🙏 سال ۱۳۹۸ ، پنجمین سال یاری مهر "بچه های سیب سرخ" است، هر سال پر توان همراه دانش آموزان بودیم.😊 امسال هم ۲۲۰۰ دانش آموز را امید یاری به مهر شما دادیم،🍎🍎🍎🍎 گزارش یاری مهر ۱۳۹۸ از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۳ مرداد ،تا این لحظه در حساب پارسیان "موسسه خیریه بچه های سیب سرخ" ۱.۱۶۲.۳۹۲.۰۲۶ ریال معادل ۱۱۶۲ سهم جمع آوری شده است. قدردان حمایت شما هستیم.🙏 🍎🍎🍎 ****************************************** از ۲۲۰۰ سهم (نفر دانش آموز) ۱۱۶۲ سهم تکمیل شد .👌👌👌🍎 ۱۰۳۸ سهم مانده به همت شما🙏🙏🙏 🍎😊🙏👌📚 ******************************************** مهر آمد... مهرباني كن رفيق! سهم هر دانش آموز صد هزار تومان است. شما ميتوانيد با پرداخت مبلغ دلخواه همراه ما باشيد. دوستانی كه قصد اهداي لوازم تحریر را دارند نيز، مي توانند از طريق راه هاي ارتباطي زير با ما در تماس باشند . 🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎 آسان پرداخت: #۱۲۴۸۱۶۰۲*۴*۷۳۳* شماره كارت: ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۴۰۸۶۷۴۱ بانك پارسيان تماس: ۰۲۱۲۶۲۹۰۵۳۵ @seebe_sorkh_charity 🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎 #بچه_های_سیب_سرخ #یاری_مهر سفیر مهربانی "بچه های سیب سرخ" 👇🍎 @parvizparastouei

.
دکتر غلامعلی بسکی
پدر طبیعت ایران
مرد دوستدار محیط زیست دارفانی رو وداع گفت.
تسلیت به خانواده محترمش
تسلیت به همه دوستداران محیط زیست
کاش به گفته هایش در خصوص حفظ محیط زیست،جامه عمل بپوشانیم.
روحش شاد و یادش گرامی🖤

2019-08-14 18:15

257282 6872

 

. دکتر غلامعلی بسکی پدر طبیعت ایران مرد دوستدار محیط زیست دارفانی رو وداع گفت. تسلیت به خانواده محترمش تسلیت به همه دوستداران محیط زیست کاش به گفته هایش در خصوص حفظ محیط زیست،جامه عمل بپوشانیم. روحش شاد و یادش گرامی🖤

.
سال نود و هشت پنجمین سال یاری مهر "بچه های سیب سرخ" است، هر سال پر توان همراه دانش آموزان بودیم.
امسال هم ۲۲۰۰ دانش آموز را امید یاری به مهر شما دادیم،🍎🍎🍎🍎 گزارش یاری مهر ۱۳۹۸
از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۲ مرداد ،تا این لحظه در حساب پارسیان "موسسه خیریه بچه های سیب سرخ" ۱.۱۰۱.۴۹۲.۰۲۶ ریال معادل ۱۱۰۱ سهم جمع آوری شده است.
قدردان حمایت شما هستیم.🙏
🍎🍎🍎
از ۲۲۰۰ سهم
۱۱۰۱ سهم تکمیل شد .
۱۰۹۹ سهم مانده به همت شما
🍎😊🙏👌📚
مهر آمد... مهرباني كن رفيق!
به لطف خدا و همدلي شما ، براي پنجمين سال متوالي با حمايت از ٢٢٠٠ دانش آموز، پيام آور مهرباني در ماه مهر خواهيم بود تا اميد به فردايي بهتر در جان فرزندان سرزمينمان سبز بماند... سهم هر دانش آموز صد هزار تومان است.
شما ميتوانيد با پرداخت مبلغ دلخواه همراه ما باشيد.
دوستانی كه قصد اهداي لوازم تحریر را دارند نيز، مي توانند از طريق راه هاي ارتباطي زير با ما در تماس باشند .
آسان پرداخت: #۱۲۴۸۱۶۰۲*۴*۷۳۳*
شماره كارت: ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۴۰۸۶۷۴۱ بانك پارسيان
تماس: ۰۲۱۲۶۲۹۰۵۳۵
@seebe_sorkh_charity
 #بچه_های_سیب_سرخ
 #یاری_مهر
سفیر مهربانی "بچه های سیب سرخ" 👇🍎 @parvizparastouei
@seebesorkh

2019-08-13 14:38

60744 576

 

. سال نود و هشت پنجمین سال یاری مهر "بچه های سیب سرخ" است، هر سال پر توان همراه دانش آموزان بودیم. امسال هم ۲۲۰۰ دانش آموز را امید یاری به مهر شما دادیم،🍎🍎🍎🍎 گزارش یاری مهر ۱۳۹۸ از تاریخ ۱۷ تیر تا ۲۲ مرداد ،تا این لحظه در حساب پارسیان "موسسه خیریه بچه های سیب سرخ" ۱.۱۰۱.۴۹۲.۰۲۶ ریال معادل ۱۱۰۱ سهم جمع آوری شده است. قدردان حمایت شما هستیم.🙏 🍎🍎🍎 از ۲۲۰۰ سهم ۱۱۰۱ سهم تکمیل شد . ۱۰۹۹ سهم مانده به همت شما 🍎😊🙏👌📚 مهر آمد... مهرباني كن رفيق! به لطف خدا و همدلي شما ، براي پنجمين سال متوالي با حمايت از ٢٢٠٠ دانش آموز، پيام آور مهرباني در ماه مهر خواهيم بود تا اميد به فردايي بهتر در جان فرزندان سرزمينمان سبز بماند... سهم هر دانش آموز صد هزار تومان است. شما ميتوانيد با پرداخت مبلغ دلخواه همراه ما باشيد. دوستانی كه قصد اهداي لوازم تحریر را دارند نيز، مي توانند از طريق راه هاي ارتباطي زير با ما در تماس باشند . آسان پرداخت: #۱۲۴۸۱۶۰۲*۴*۷۳۳* شماره كارت: ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۴۰۸۶۷۴۱ بانك پارسيان تماس: ۰۲۱۲۶۲۹۰۵۳۵ @seebe_sorkh_charity #بچه_های_سیب_سرخ #یاری_مهر سفیر مهربانی "بچه های سیب سرخ" 👇🍎 @parvizparastouei @seebesorkh

.
نیمی از عمر را 
به تمسخر آنچه دیگران 
به آن اعتقاد دارند می گذرانیم
و نیمی دیگر را در اعتقاد به آنچه دیگران
به تمسخر می گیرند ...! ((استفانوبنی))

2019-08-12 21:15

118626 868

 

. نیمی از عمر را به تمسخر آنچه دیگران به آن اعتقاد دارند می گذرانیم و نیمی دیگر را در اعتقاد به آنچه دیگران به تمسخر می گیرند ...! ((استفانوبنی))

.
امروزه
 همه میدانند که تحمل انتقاد نشانه ی بارز فرهنگ است؛حتی بعضی ها میدانند که مردان برجسته خواهان و تحریک کننده ی این انتقاد هستند زیرا این انتقاد به آنها نشان میدهد که
 بی عدالتی آنها در کجاست و اگر این نشانه وجود نداشته باشد آنها از بی عدالتی خود مطلع نمیشوند.
اما «توان انتقاد کردن و حفظ وجدان صادق» در مخالفت با آنچه همیشگی، سنتی و مقدس است هنری والاتر از تحمل و تحریک انتقاد است و این هنر در فرهنگ ما حقیقتا بزرگ،نو و شگفت آور است.این هنر گامی نهایی در آزاد اندیشی است،اما این موضوع را چه کسی میداند؟ ((فریدریش نیچه))

2019-08-12 16:02

91162 673

 

. امروزه همه میدانند که تحمل انتقاد نشانه ی بارز فرهنگ است؛حتی بعضی ها میدانند که مردان برجسته خواهان و تحریک کننده ی این انتقاد هستند زیرا این انتقاد به آنها نشان میدهد که بی عدالتی آنها در کجاست و اگر این نشانه وجود نداشته باشد آنها از بی عدالتی خود مطلع نمیشوند. اما «توان انتقاد کردن و حفظ وجدان صادق» در مخالفت با آنچه همیشگی، سنتی و مقدس است هنری والاتر از تحمل و تحریک انتقاد است و این هنر در فرهنگ ما حقیقتا بزرگ،نو و شگفت آور است.این هنر گامی نهایی در آزاد اندیشی است،اما این موضوع را چه کسی میداند؟ ((فریدریش نیچه))

.
آسید مرتضی عقیلی
خیلی تلخه بعد از این همه دوری از وطن و
در غربت حالا چه خوب چه بد،برگردی و به فاصله یک هفته داغ فرزند رشید و داغ برادر ببینی...
روح پیام عزیز و آسید رضا عقیلی شاد و یادشان گرامی 
تسلیت به خاندانتون 
سرتون سلامت برقرار باشید🖤🖤

2019-08-12 06:59

238596 5181

 

. آسید مرتضی عقیلی خیلی تلخه بعد از این همه دوری از وطن و در غربت حالا چه خوب چه بد،برگردی و به فاصله یک هفته داغ فرزند رشید و داغ برادر ببینی... روح پیام عزیز و آسید رضا عقیلی شاد و یادشان گرامی تسلیت به خاندانتون سرتون سلامت برقرار باشید🖤🖤

2019-08-11 06:07

143006 3682

 
.
ما
 پدر و پسری بودیم با موهایی نامرتب و مجنون، تجسم یکی از ایده های پدرم که بعد ها معنای حقیقی‌اش را فهمیدم:
رهایی در این است که شبیه دیوانه ها باشی. ((استیوتولتز ))

2019-08-11 05:47

126751 967

 

. ما پدر و پسری بودیم با موهایی نامرتب و مجنون، تجسم یکی از ایده های پدرم که بعد ها معنای حقیقی‌اش را فهمیدم: رهایی در این است که شبیه دیوانه ها باشی. ((استیوتولتز ))

2019-08-11 05:36

77652 970

 
NEXT PAGE

IRAN

Top Instagram followed

#10@parvizparastouei
https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/vp/b77426e798ab11d313544e9b2344f034/5DCEF43E/t51.2885-19/s150x150/66326097_339314953610939_1199828925505601536_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com parvizparastoueifollowed by: 5467912
#11@ebi
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/c886afabed0aa5b1694f83de8ac18d9a/5E0CF5CE/t51.2885-19/s150x150/66485567_379884959392589_6618930480177741824_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com ebifollowed by: 5154622
#12@samsungmobile
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/ba5ec0f97d749f864360ee986e3520f0/5DE1E1D4/t51.2885-19/11007944_1549404038674994_462488533_a.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com samsungmobilefollowed by: 4981823
#13@amin.hayai
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/cf715ab1fff30d3d77531f7aa14c1ca2/5DD7440E/t51.2885-19/s150x150/46841230_2052231551486612_8421513363657326592_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com amin.hayaifollowed by: 4750823
#14@bahramradan
https://scontent-lhr3-1.cdninstagram.com/vp/cd007251b4cdda50f708660da8cff5c5/5DD735FD/t51.2885-19/s150x150/66388334_358952838127652_228138393496715264_n.jpg?_nc_ht=scontent-lhr3-1.cdninstagram.com bahramradanfollowed by: 4670816
#15@aliiiiiiiikarimi8
https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/vp/67422ca41f3edd5e5588c42264b1d6a8/5DE08E4C/t51.2885-19/s150x150/44631406_265933330790682_8673919357463560192_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com aliiiiiiiikarimi8followed by: 4444732

See more instagram profiles from

IRAN

MORE