bora.kuko

Get ranking button

Bora Kertusha @bora.kuko
Ranking:
# 2
Country:
    Austria

Wrong country?

Change country

 #day26271927 😂 it was good idea cutting my bangs?

2020-04-02 18:10

0 51

 

#day26271927 😂 it was good idea cutting my bangs

eva_310106 (4 dni)just loving your new hairstyle😳🙌🏻
nanakiviar (4 dni)💜💜💜💜
_elezuin_ (4 dni)🔥🔥🔥🥰🔥🔥🥰🥰🔥🥰🥰🥰
shajoh59 (15 h)Very stunning and elegant lady
Say smth in French 😋

2020-03-29 20:41

0 86

 

Say smth in French 😋

miss_leilanii (5 dni)bless my eyes 👌
paff_wave (5 dni)heyyyy preettyyy
5iyah0utthat5 (5 dni)baby - bebe
shajoh59 (1 h)Most stunning and elegant lady I’ve ever seen.. 👆💍💍💍💯💯#lifeparnter#always 😊
Slaying in quarantine 🤪 #stayhome #staysafe 🥰

2020-03-24 15:09

0 100

 

Slaying in quarantine 🤪 #stayhome #staysafe 🥰

lopez_dominikk (11 dni)Hi I am new on Instagram. Your posts look great! Thanks for sharing them.
sidhumooseala4 (11 dni)❤️❤️⭐️⭐️
nhaim580 (11 dni)Woooowww BEAUTIFULLL
ethan_willo122 (11 dni)best girl keep it up ⭐️
Besoj qe kjo mund te jetë vertet hera e parë ku mjeku po vlersohet dhe po falenderohet, por ka dhe nga ajo pjese e papergjegjshme qe vazhdojn mendojn qe cdo gje eshte ne dore te mjekut. Kjo eshte motra ime dhe un gjithmone nuk kam dashur qe ajo te ushtroje kte profesion frika ndaj ekspozimit te cfaredolloj semundjeje eshte perdite dhe jo vetem sot kur ka shperthyer ky virus, ne harrojm qe ato punojn ne raste festash dhe ne raste tragjedie, jane gjithmone aty per ne edhe pse ne te shumten e rasteve hane grushte dhe fyerje. Une per vete kam 1 jave mos me shume e vete izoluar jo per friken qe dikush do ma ngjisi virusin por kam frike mos e shperndaj une me shume se kushdo tjeter. Pikerisht sot nuk eshte koha te konkurojmë kush po ben jeten me te bukur, sot esht koha qe te bejm detyren tone si qytetare te shpetojme veten njerezit qe duam dhe vendin ku jetojm. Faleminderit stafi mjekosore, faleminderit stafi policor ju jeni heronjt ne ditet e sotme 🙏🏻 #rrinështëpi #qëndroninështëpi do ia dalim 💪🏻 #covid_19 #staysafe

2020-03-13 12:44

0 39

 

Besoj qe kjo mund te jetë vertet hera e parë ku mjeku po vlersohet dhe po falenderohet, por ka dhe nga ajo pjese e papergjegjshme qe vazhdojn mendojn qe cdo gje eshte ne dore te mjekut. Kjo eshte motra ime dhe un gjithmone nuk kam dashur qe ajo te ushtroje kte profesion frika ndaj ekspozimit te cfaredolloj semundjeje eshte perdite dhe jo vetem sot kur ka shperthyer ky virus, ne harrojm qe ato punojn ne raste festash dhe ne raste tragjedie, jane gjithmone aty per ne edhe pse ne te shumten e rasteve hane grushte dhe fyerje. Une per vete kam 1 jave mos me shume e vete izoluar jo per friken qe dikush do ma ngjisi virusin por kam frike mos e shperndaj une me shume se kushdo tjeter. Pikerisht sot nuk eshte koha te konkurojmë kush po ben jeten me te bukur, sot esht koha qe te bejm detyren tone si qytetare te shpetojme veten njerezit qe duam dhe vendin ku jetojm. Faleminderit stafi mjekosore, faleminderit stafi policor ju jeni heronjt ne ditet e sotme 🙏🏻 #rrinështëpi #qëndroninështëpi do ia dalim 💪🏻 #covid_19 #staysafe

zamyzamy89 (24 dni)Fjale me mend..Zoti i dhente force te gjithe personave ne krye te detyres dhe i dhente mend popullit te kuptojn detyrat e tyre.Te qendrrojne ne shtepi
bora.kuko (24 dni)@zamyzamy89 ❤️❤️❤️❤️
dori_vrioni_kopliku (23 dni)Bravo Eda ju ruajt zoti ishalla
carlocioba (16 dni)Ty te lumte nje here per punen qe ben,dhe nga ana tjeter ke shume te drejte,jo te gjitha gjerat jane ne doren e mjekut,duhet te kete vetedishmerine dhe njeriu qe te ruaj vehten
Eye contact and than that little smile🖤

2020-03-05 23:00

0 57

 

Eye contact and than that little smile🖤

sherreyll_ (28 dni)loveree
hmckee93 (28 dni)my fav photo❤️😍
dl.vgrether (28 dni)cllassy 🖤
aurora.amos.9693 (27 dni)❤️❤️❤️
🦙

2020-02-21 16:31

0 47

 

🦙

yyen_07.11 (16 dni)beautiful 🥰
mockingjayness (16 dni)🤩🤩🤩💯
sarita.hegerova (16 dni)🤩🤩🤩💯
mvtir (16 dni)🤤😛😅
Goli is my Goal. Im feeling healthy and glowing. If you try once you won’t regret it🙈. Im happy being part of #golifamily helping people getting healthier ❤️ @goligummy The best part about it is that we are partnered with Vitamin Angels, so for every sale generated, we donate a 6 month supply of essential vitamins to a child in need! @vitaminangels

2020-01-29 17:13

0 37

 

Goli is my Goal. Im feeling healthy and glowing. If you try once you won’t regret it🙈. Im happy being part of #golifamily helping people getting healthier ❤️ @goligummy The best part about it is that we are partnered with Vitamin Angels, so for every sale generated, we donate a 6 month supply of essential vitamins to a child in need! @vitaminangels

alizeyaman (68 dni)😍😍❤️❤️😍😍
_ar_tur_21 (68 dni)🤩🤪
00_dt (68 dni)🤩🤪
fernando.garbo (68 dni)lovely girl ❤️
🤍🐩

2020-01-19 14:53

0 78

 

🤍🐩

babeitslilit (77 dni)🔥🤩❣️
2020ronaldo2020 (18 dni)Wow 🔥
priervine (9 dni)😍😍😍😍
bora.kuko (9 dni)@priervine 🤗🌟
I wish myself peace smile and excellent mood like today🥳 thank you all for your wishes❤️ Faleminderit 🥰 #2

2020-01-02 13:29

0 90

 

I wish myself peace smile and excellent mood like today🥳 thank you all for your wishes❤️ Faleminderit 🥰 #2

wwwlkag (82 dni)😍😍😍😍💫💫💫💫
geri_rapo (70 dni)super yll je
priervine (9 dni)Beautiful 😍🔥
bora.kuko (9 dni)@priervine thnx pretty 😍
I just found out that i threw my coins in a wrong way🤦🏻‍♀️ but who cares Im a Capricon😎

2019-12-13 16:30

0 11

 

I just found out that i threw my coins in a wrong way🤦🏻‍♀️ but who cares Im a Capricon😎

doae_t10 (115 dni)I would Eat ALL
sennahberentsx (115 dni)😂 Super excited
debar.saman (115 dni)Looking at this pic and I know I'll be there. + 1
sole.et.al (115 dni)DM US ⚡️
Ciao Caro🙃

2019-12-10 16:49

0 24

 

Ciao Caro🙃

josss099 (118 dni)Oh good yumm :)
elvissaraci (118 dni)Ciao 👋 Bora! Prendiamo un caffè
bora.kuko (118 dni)@elvissaraci vodka visii😂🤗🤗
retimoka (116 dni)@bora.kuko kush eshte kjo goce kaq e@bukur thot itaniani🌺😍
🥰

2019-12-09 21:05

0 21

 

🥰

joyytata (119 dni)Skam shoqe kot mkot 😜😘😘❤️
bora.kuko (118 dni)@joyytata hajde te shoqa se ska m termet 😞❤️❤️
maksutteli (118 dni)🧠😭🔥❤️
maksutteli (118 dni)😍😍😍😍🙏🏻

AUSTRIA

Top Instagram followed

#2@bora.kuko
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/29ea629b59854f41617e87ebaae349f7/5DFBDA3F/t51.2885-19/s150x150/68735429_2399718786946037_5404181873372954624_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com bora.kukofollowed by: 80360
#3@atqmodel
https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/vp/b9088144bd9cb2bf9e641d7403caf623/5DF0ADC2/t51.2885-19/s150x150/66659606_334974597444196_1709415134339792896_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com atqmodelfollowed by: 29528
#4@joshua_birinyi
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/7dfddf4e20707e51759d463e97613b51/5DF7B0E9/t51.2885-19/s150x150/69862555_2161996507239761_5260560073960194048_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com joshua_birinyifollowed by: 12100
#5@a7medm1do
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/7655bb6e871fbd145c47f59a70be6b14/5DFDCFB4/t51.2885-19/s150x150/69599658_2295397877457013_7156803777415086080_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com a7medm1dofollowed by: 11948
#6@sat724ir
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/eff13f5dfa64cf4f733d27ad3b05c976/5DFE0406/t51.2885-19/s150x150/57648973_617539218754671_4963675879872921600_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com sat724irfollowed by: 8962
#7@motiva_cz_sk
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/655ec67fc2a74963542db61e9cf6d7d7/5E0F2BFD/t51.2885-19/s150x150/23101785_1981283468749840_1774723947481268224_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com motiva_cz_skfollowed by: 5583

See more instagram profiles from

AUSTRIA

MORE