sashaabo

Get ranking button

SASHA PUSTOVIT @sashaabo
Ranking:
# 4
Country:
    Ukraine

Wrong country?

Change country

По-великому рахунку, інтернет повністю перевернув уявлення людей про успіх та бізнес.
В моєму оточенні майже всі займаються якоюсь своєю справою, мами в декреті мають регулярний дохід (і я зараз не про ті вірусні коментарі😅), а студенти намагаються більше не клянчити гроші в батьків.
⠀
А що, якби не інстаграм?
Я б закінчила інтернатуру і відкрила б власний стоматологічний кабінет. Взяла б в оренду приміщення і працювала б від зорі до зорі. Я б замовляла рекламу в місцевих журналах, яка є абсолютно неефективною. 
І так я думала до недавнього часу.
⠀
Начитавшись різних блогів, мій кругозір суттєво розширився. Виявляється, існує багато варіантів бізнесу! В моєму розпорядженні: гігабайти корисних вебінарів, майстер класів та онлайн консультацій зі спеціалістами. Головне бажання😏 ⠀
.

Найпопулярніший вид онлайн заробітку - продаж своїх знань та навиків🙌🏻
марафони схуднення, курси по дитячій психології, туторіали по нарощенню нігтів і так далі. 
Я і ще двоє класних дівчат, знаходячись в різних куточках України, працюємо над створенням ще одного дуже класного проекту! Це ж неймовірно!
Я збирала всю цю мотивацію і натхнення цілих три роки, щоб нарешті дати волю своїм бажанням в 2019.
Я ніколи не була в рядах хейтерів. 
Мене не дратували фото блогерів на Мальдівах, в новій тачці чи з ключами від щойно придбаного трьохповерхового будинку.
Навпаки!! Я хотіла так само і навіть краще!
Куди спрямуєш свою енергію, там вона і реалізується у вигляді успіху, або маленької жабки в горлі🐸
⠀
Я не знаю про що цей пост.
Просто хотіла сказати, що у кожного з вас є можливості! Як мінімум такі дорогоцінні ресурси як час та інтернет. А далі справа рук ваших фантазій:)

2019-07-21 11:21

44745 196

 

По-великому рахунку, інтернет повністю перевернув уявлення людей про успіх та бізнес. В моєму оточенні майже всі займаються якоюсь своєю справою, мами в декреті мають регулярний дохід (і я зараз не про ті вірусні коментарі😅), а студенти намагаються більше не клянчити гроші в батьків. ⠀ А що, якби не інстаграм Я б закінчила інтернатуру і відкрила б власний стоматологічний кабінет. Взяла б в оренду приміщення і працювала б від зорі до зорі. Я б замовляла рекламу в місцевих журналах, яка є абсолютно неефективною. І так я думала до недавнього часу. ⠀ Начитавшись різних блогів, мій кругозір суттєво розширився. Виявляється, існує багато варіантів бізнесу! В моєму розпорядженні: гігабайти корисних вебінарів, майстер класів та онлайн консультацій зі спеціалістами. Головне бажання😏 ⠀ . Найпопулярніший вид онлайн заробітку - продаж своїх знань та навиків🙌🏻 марафони схуднення, курси по дитячій психології, туторіали по нарощенню нігтів і так далі. Я і ще двоє класних дівчат, знаходячись в різних куточках України, працюємо над створенням ще одного дуже класного проекту! Це ж неймовірно! Я збирала всю цю мотивацію і натхнення цілих три роки, щоб нарешті дати волю своїм бажанням в 2019. Я ніколи не була в рядах хейтерів. Мене не дратували фото блогерів на Мальдівах, в новій тачці чи з ключами від щойно придбаного трьохповерхового будинку. Навпаки!! Я хотіла так само і навіть краще! Куди спрямуєш свою енергію, там вона і реалізується у вигляді успіху, або маленької жабки в горлі🐸 ⠀ Я не знаю про що цей пост. Просто хотіла сказати, що у кожного з вас є можливості! Як мінімум такі дорогоцінні ресурси як час та інтернет. А далі справа рук ваших фантазій:)

Яка субота🔥
В житті такого ще не було)
Від 7 ранку на ногах, ще й з дитиною.
Відчуваю, що скоро мій блог перетвориться на бізнес-консультації😂
І я навіть ще не снідала!
.

Літо 2019 - великий і важливий розділ мого життя.
І це круто🙌🏻 ділитись ним з вами!❤️

2019-07-20 16:14

44949 75

 

Яка субота🔥 В житті такого ще не було) Від 7 ранку на ногах, ще й з дитиною. Відчуваю, що скоро мій блог перетвориться на бізнес-консультації😂 І я навіть ще не снідала! . Літо 2019 - великий і важливий розділ мого життя. І це круто🙌🏻 ділитись ним з вами!❤️

Мрії матеріалізуються 🕊

2019-07-19 18:00

62632 403

 

Мрії матеріалізуються 🕊

ЯК НАША ПІДПИСНИЦЯ ЛЕДЬ НЕ ПОКІНЧИЛА З СОБОЮ або НАЙБІЛЬША АФЕРА НАШОГО ЧАСУ 🚫
⠀
Розповідаю реальну ситуацію, яка трапилась недавно з @pustovit 
Дівчинка з Одеси написала прощального листа Ігорю. Вона сказала, що більше не має кому
признатись, що набрала мікрокредитів, шалений відсоток яких повернути не в змозі. Рідним розповідати не хотіла, а колектори стоять практично "над головою". Коли вона вийшла з онлайну, нам стало справді страшно, тоді Ігор зробив оголошення, щоб рідні та друзі цієї дівчини знайшлись якомога скоріше. Більше того, зателефонував ще й у поліцію, попросивши знайти цю дівчину, бо вона так і не виходила на зв'язок. Через деякий час вона відповіла і після півгодинної переписки з Ігорем - в історії щасливий кінець.
⠀
Хто ще не зрозумів, то швидкі позики - це найгірше, що може з вами статись. Сьогодні ви за 10 хвилин "позичаєте" 10 тисяч гривень, а через тиждень ви вже винні 20. Відсоток росте в геометричній прогресії!

Все, що цим бізнесменам від вас потрібно - це тільки паспортні дані. Вони видають гроші навіть через сайт чи по телефону. Зручно, правда? Жодного підписаного документа, жодної звістки рідним про ваш займ, завдання просто втюхати вам кошти якомога швидше, щоб неадекватні % почали рости просто посекундно. Більшіть навіть не розуміє, у що вляпується, бо "легкі і швидкі" гроші затьмарюють розум. ⠀
.

Ця система живе за рахунок психологічного фактора. Ті, хто беруть такі позики, зазвичай нікому про це не розповідають. Тому залякати можна дуже просто. А потім ви берете ще позику де-інде, щоб перекрити попередню, але суми не вистачає, і у вас вже подвійні "швидко %" і т.д.. Я не проти розстрочок чи кредитів, бо це всесвітня практика, але якщо це зважене рішення, про яке в курсі ваша сім'я і коли це адекватні відсотки! Коли це все легально, погоджуєтесь? ⠀
Єдиний вихід - суд. Рідко, але якось й можна домовитись лише про повернення тіла кредиту. Переважно такий бізнес кришують чиновники, і тут нема з ким вести війну.
.

Іронія долі така, що через декілька днів після тієї ситуації, одна з таких "канторок" звернулись до нас за рекламою🤦🏼‍♀️ Я була дуже злою! ⠀
Впевнена, у вас є знайомі, які влипли в таке( Прошу, не ведіться🙏🏻

2019-07-18 19:05

40624 348

 

ЯК НАША ПІДПИСНИЦЯ ЛЕДЬ НЕ ПОКІНЧИЛА З СОБОЮ або НАЙБІЛЬША АФЕРА НАШОГО ЧАСУ 🚫 ⠀ Розповідаю реальну ситуацію, яка трапилась недавно з @pustovit Дівчинка з Одеси написала прощального листа Ігорю. Вона сказала, що більше не має кому признатись, що набрала мікрокредитів, шалений відсоток яких повернути не в змозі. Рідним розповідати не хотіла, а колектори стоять практично "над головою". Коли вона вийшла з онлайну, нам стало справді страшно, тоді Ігор зробив оголошення, щоб рідні та друзі цієї дівчини знайшлись якомога скоріше. Більше того, зателефонував ще й у поліцію, попросивши знайти цю дівчину, бо вона так і не виходила на зв'язок. Через деякий час вона відповіла і після півгодинної переписки з Ігорем - в історії щасливий кінець. ⠀ Хто ще не зрозумів, то швидкі позики - це найгірше, що може з вами статись. Сьогодні ви за 10 хвилин "позичаєте" 10 тисяч гривень, а через тиждень ви вже винні 20. Відсоток росте в геометричній прогресії! Все, що цим бізнесменам від вас потрібно - це тільки паспортні дані. Вони видають гроші навіть через сайт чи по телефону. Зручно, правда Жодного підписаного документа, жодної звістки рідним про ваш займ, завдання просто втюхати вам кошти якомога швидше, щоб неадекватні % почали рости просто посекундно. Більшіть навіть не розуміє, у що вляпується, бо "легкі і швидкі" гроші затьмарюють розум. ⠀ . Ця система живе за рахунок психологічного фактора. Ті, хто беруть такі позики, зазвичай нікому про це не розповідають. Тому залякати можна дуже просто. А потім ви берете ще позику де-інде, щоб перекрити попередню, але суми не вистачає, і у вас вже подвійні "швидко %" і т.д.. Я не проти розстрочок чи кредитів, бо це всесвітня практика, але якщо це зважене рішення, про яке в курсі ваша сім'я і коли це адекватні відсотки! Коли це все легально, погоджуєтесь ⠀ Єдиний вихід - суд. Рідко, але якось й можна домовитись лише про повернення тіла кредиту. Переважно такий бізнес кришують чиновники, і тут нема з ким вести війну. . Іронія долі така, що через декілька днів після тієї ситуації, одна з таких "канторок" звернулись до нас за рекламою🤦🏼‍♀️ Я була дуже злою! ⠀ Впевнена, у вас є знайомі, які влипли в таке( Прошу, не ведіться🙏🏻

Coffee time ☕️

2019-07-18 12:08

48207 172

 

Coffee time ☕️

Подорожі з дітьми🏝
⠀

Дозвольте вставити своїх п'ять копійок мамі двох дітей, з різницею в два роки:)
В своєму блозі я перестала піднімати теми виховання одразу після народження молодшого сина. Діти бувають абсолютно різними!
В когось нестерпний характер, а хтось золотко. Тільки не говоріть, що причина - батьки, бо тільки посміюсь з цього!
В мене кардинально різні діти. Чому? Залишається загадкою.
⠀

Про що я говорила? Про подорожі:)
Почну з Євгена👼🏻
"Зручна" дитина, яка без жодних проявів незадоволення буде носитись в слінгу і сидіти у візочку стільки, скільки треба. В свої 11 місяців Женя вже бачив Барселону, Варшаву, Туреччину, Карпати, Одесу, Київ та ще декілька міст західної України.
Наче все добре, окрім дороги. Дитина важко її переносить.
Щодо Данила, то історія трохи інша. Зміна клімату та загальної обстановки погано впливають на сон, апетит та загальну поведінку. Все не те і все не так, йому ніколи не вгодиш. Вередування, істерики.. і як тільки ми переступаємо поріг дому - дитина одразу золота. Наш Данчі - дуже домашній, вихований хлопчик. Але за межами дому все змінюється:)
⠀

Вперше я побувала на морі, коли мені було 9. І я мало що пам'ятаю😅 Батьки хотіли подивитись на піраміди, а я без перестанку вередувала, що хочу додому.
То що говорити про маленьких дітей?
Один вихід, який ми бачимо для себе - лінивий all inclusive.
І брати з собою бабусю!
Не вірте блогерам!!!
Неможливо якісно генерувати стільки контенту, коли ти без допомоги няні чи рідних! Нам з вами багато недоговорюють😏
Або якісний блог, або якісне материнство. 
Ніяк по-іншому (особисто в мене). ⠀

Якщо є можливість взяти з собою дітей, і якщо їм ця подорож буде комфортною - ми беремо.
Якщо планується багато роботи - то чому б не залишити дітей на бабусю в теплій хаті? Або взагалі нікуди не їхати🤷🏼‍♀️
Мені не вдарить по самооцінці відсутність пункту в біографії: "Саша власним прикладом показує, що подорожувати з дітьми - весело і легко!"
Ха.
Вибачте, накипіло:)
Подорож - не завжди відпочинок.
Цей пост - суто моя позиція. Не дай боже, щоб хтось сприймав на свій рахунок☺️

2019-07-17 18:34

57877 245

 

Подорожі з дітьми🏝 ⠀ Дозвольте вставити своїх п'ять копійок мамі двох дітей, з різницею в два роки:) В своєму блозі я перестала піднімати теми виховання одразу після народження молодшого сина. Діти бувають абсолютно різними! В когось нестерпний характер, а хтось золотко. Тільки не говоріть, що причина - батьки, бо тільки посміюсь з цього! В мене кардинально різні діти. Чому Залишається загадкою. ⠀ Про що я говорила Про подорожі:) Почну з Євгена👼🏻 "Зручна" дитина, яка без жодних проявів незадоволення буде носитись в слінгу і сидіти у візочку стільки, скільки треба. В свої 11 місяців Женя вже бачив Барселону, Варшаву, Туреччину, Карпати, Одесу, Київ та ще декілька міст західної України. Наче все добре, окрім дороги. Дитина важко її переносить. Щодо Данила, то історія трохи інша. Зміна клімату та загальної обстановки погано впливають на сон, апетит та загальну поведінку. Все не те і все не так, йому ніколи не вгодиш. Вередування, істерики.. і як тільки ми переступаємо поріг дому - дитина одразу золота. Наш Данчі - дуже домашній, вихований хлопчик. Але за межами дому все змінюється:) ⠀ Вперше я побувала на морі, коли мені було 9. І я мало що пам'ятаю😅 Батьки хотіли подивитись на піраміди, а я без перестанку вередувала, що хочу додому. То що говорити про маленьких дітей Один вихід, який ми бачимо для себе - лінивий all inclusive. І брати з собою бабусю! Не вірте блогерам!!! Неможливо якісно генерувати стільки контенту, коли ти без допомоги няні чи рідних! Нам з вами багато недоговорюють😏 Або якісний блог, або якісне материнство. Ніяк по-іншому (особисто в мене). ⠀ Якщо є можливість взяти з собою дітей, і якщо їм ця подорож буде комфортною - ми беремо. Якщо планується багато роботи - то чому б не залишити дітей на бабусю в теплій хаті Або взагалі нікуди не їхати🤷🏼‍♀️ Мені не вдарить по самооцінці відсутність пункту в біографії: "Саша власним прикладом показує, що подорожувати з дітьми - весело і легко!" Ха. Вибачте, накипіло:) Подорож - не завжди відпочинок. Цей пост - суто моя позиція. Не дай боже, щоб хтось сприймав на свій рахунок☺️

На права я здала ще взимку, більшість з вас здогадувались про це з моїх сторіс:) Я планувала епічно опублікувати фото з посвідченням водія у новій машині з червоним бантиком, але щось пішло не так😅
Volkswagen Tiguan ми подарували нашій підписниці (скоро вийде відео на каналі), і Саша залишилась без машини😄
В мене все просто: хочу жіночну, білу, зі світлим салоном і панорамним дахом.
Ми розглядали вживані варіанти bmw X1,X3, audi a3.. а потім мене понесло в сторону porsche, і чоловік сказав, шо пора лягати спати😅
Цікавить думка автоледі!
На чому катаєтесь?🚘

2019-07-17 09:43

51881 831

 

На права я здала ще взимку, більшість з вас здогадувались про це з моїх сторіс:) Я планувала епічно опублікувати фото з посвідченням водія у новій машині з червоним бантиком, але щось пішло не так😅 Volkswagen Tiguan ми подарували нашій підписниці (скоро вийде відео на каналі), і Саша залишилась без машини😄 В мене все просто: хочу жіночну, білу, зі світлим салоном і панорамним дахом. Ми розглядали вживані варіанти bmw X1,X3, audi a3.. а потім мене понесло в сторону porsche, і чоловік сказав, шо пора лягати спати😅 Цікавить думка автоледі! На чому катаєтесь🚘

Роздрукую і в рамочку 😍

2019-07-16 17:25

58881 2297

 

Роздрукую і в рамочку 😍

♥️ Червоний - колір, який несе потужну енергетику! Він завжди вдало вписується на фото:)
А як вам новенький Samsung Galaxy S10? В Одесі я бачила його в дівчини, яка сиділа за сусіднім столиком:) ⠀
На вихідних я робила фото, тестувала камеру! Це щось неймовірне! Таке враження, що компанія створила телефон, спеціально для блогерів. Єдиний в світі екран, який передає кольори 1 в 1😱 
Безмежний Dynamic Amoled дисплей 😍 Кольори настільки реалістичні, наче картинка вживу! ⠀
Ми з Ігорем знайшли для себе одну важливу перевагу: зарядом батареї можна ділитись з іншими💃🏼
І вічна проблема розрядженого телефону автоматично відпадає, якщо гуляти з чоловіком:)
На ньому немає жодної кнопочки, навіть сканер відбитку пальця вбудований в сам екран👆🏻
⠀
Як вам новинка?

2019-07-16 13:57

58798 3705

 

♥️ Червоний - колір, який несе потужну енергетику! Він завжди вдало вписується на фото:) А як вам новенький Samsung Galaxy S10 В Одесі я бачила його в дівчини, яка сиділа за сусіднім столиком:) ⠀ На вихідних я робила фото, тестувала камеру! Це щось неймовірне! Таке враження, що компанія створила телефон, спеціально для блогерів. Єдиний в світі екран, який передає кольори 1 в 1😱 Безмежний Dynamic Amoled дисплей 😍 Кольори настільки реалістичні, наче картинка вживу! ⠀ Ми з Ігорем знайшли для себе одну важливу перевагу: зарядом батареї можна ділитись з іншими💃🏼 І вічна проблема розрядженого телефону автоматично відпадає, якщо гуляти з чоловіком:) На ньому немає жодної кнопочки, навіть сканер відбитку пальця вбудований в сам екран👆🏻 ⠀ Як вам новинка

На каналі PUSTOVIT вийшов новий влог з нашої відпустки 🏝
Трохи лінивого all inclusive :)

2019-07-15 20:26

67077 2661

 

На каналі PUSTOVIT вийшов новий влог з нашої відпустки 🏝 Трохи лінивого all inclusive :)

Завагітніти, щоб зберегти стосунки.
Можете кинути в мене каменем, але я вважаю, що це найбільша помилка, яку може зробити жінка.
⠀
Діти - це хороше випробовування та перевірка на нерви. Деколи мене накриває настільки сильне моральне виснаження, що я починаю зриватись на своїх рідних. На чоловіка в тому числі..
Щоразу потім прошу вибачення. Якби не любив і не розумів, то починався би сильний скандал. Слово за слово і поїхали..
Уявіть, що дві людини, які не поважають один одного, і маловірогідно, що люблять, вирішили дати своїм стосункам друге дихання у вигляді батьківства? 
Це треш!🤪
⠀
Діти дають молодій сім'ї новий досвід, практику, піднімають зовсім на новий рівень гри, який можна пройти тільки при умові спільної взаємодії.
⠀
Ще мені дуже подобаються історії про те, як дівчата вагітніють, щоб втримати чоловіка, який має намір піти. Сценарій розвитку подій дуже схожий..🙁
Діти мають з'являтись від кохання. 
Звичайно, у всьому є свої винятки.
Мені дуже цікаво послухати вашу думку на рахунок цього. В яку сторону змінились ваші стосунки з чоловіком?
⠀
А взагалі, перед тим, як ставати батьками, наполегливо рекомендую вдвох пережити ремонт і кар'єрні падіння. Лоскотливі ситуації, які багато про що говорять😏

2019-07-15 18:08

58633 1739

 

Завагітніти, щоб зберегти стосунки. Можете кинути в мене каменем, але я вважаю, що це найбільша помилка, яку може зробити жінка. ⠀ Діти - це хороше випробовування та перевірка на нерви. Деколи мене накриває настільки сильне моральне виснаження, що я починаю зриватись на своїх рідних. На чоловіка в тому числі.. Щоразу потім прошу вибачення. Якби не любив і не розумів, то починався би сильний скандал. Слово за слово і поїхали.. Уявіть, що дві людини, які не поважають один одного, і маловірогідно, що люблять, вирішили дати своїм стосункам друге дихання у вигляді батьківства Це треш!🤪 ⠀ Діти дають молодій сім'ї новий досвід, практику, піднімають зовсім на новий рівень гри, який можна пройти тільки при умові спільної взаємодії. ⠀ Ще мені дуже подобаються історії про те, як дівчата вагітніють, щоб втримати чоловіка, який має намір піти. Сценарій розвитку подій дуже схожий..🙁 Діти мають з'являтись від кохання. Звичайно, у всьому є свої винятки. Мені дуже цікаво послухати вашу думку на рахунок цього. В яку сторону змінились ваші стосунки з чоловіком ⠀ А взагалі, перед тим, як ставати батьками, наполегливо рекомендую вдвох пережити ремонт і кар'єрні падіння. Лоскотливі ситуації, які багато про що говорять😏

В рамках фестивалю відбулась традиційна літня вечірка ELLE Odessa Summer Party!
Знаєте, що я подумала?
У Франківську бракує таких світських заходів!
Де просто цікаві люди можуть зустрітись, познайомитись і поспілкуватись. В нашому місті багато талановитих та успішних!

Може якось цьому посприяти?)
Якби у вас була можливість попасти на таку вечірку, кого б ви хотіли там бачити?

2019-07-14 17:04

81498 552

 

В рамках фестивалю відбулась традиційна літня вечірка ELLE Odessa Summer Party! Знаєте, що я подумала У Франківську бракує таких світських заходів! Де просто цікаві люди можуть зустрітись, познайомитись і поспілкуватись. В нашому місті багато талановитих та успішних! Може якось цьому посприяти) Якби у вас була можливість попасти на таку вечірку, кого б ви хотіли там бачити

NEXT PAGE

UKRAINE

Top Instagram followed

#4@sashaabo
https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/vp/1511fc315a33945d8c115cc0f1efc667/5DAC1A3D/t51.2885-19/s150x150/61467918_2456605067725553_7150251864934580224_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com sashaabofollowed by: 1125136
#5@1plus1_ua
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/d7de32c43eb2025d8953f4f9167848f7/5DB0603B/t51.2885-19/s150x150/60149818_352847068567910_6563644342588669952_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com 1plus1_uafollowed by: 1114410
#6@yuriy_tkach
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/810990f7015514bbbfa782bc6c6177e3/5DAAF262/t51.2885-19/s150x150/43778449_2202327929842588_3289891991789240320_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com yuriy_tkachfollowed by: 1104223
#7@svitsketv
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/9f97a32057e436d78ed6182bc7eb39ee/5DBA6F3A/t51.2885-19/s150x150/29738163_841439012724559_5535501808413179904_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com svitsketvfollowed by: 991033
#8@n.stadnyk
https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/vp/c95b8bd1b5146954c7f06a080c175114/5DCC1B74/t51.2885-19/s150x150/66780866_344168849836826_6505341922482061312_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com n.stadnykfollowed by: 975113
#9@novy_channel
https://scontent-cdg2-1.cdninstagram.com/vp/50627aa747861a17d78a8f989a0e0a01/5DE560E5/t51.2885-19/s150x150/50785346_383835255776330_6617641779535544320_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com novy_channelfollowed by: 917387

See more instagram profiles from

UKRAINE

MORE