sashaabo

Get ranking button

SASHA PUSTOVIT @sashaabo
Ranking:
# 4
Country:
    Ukraine

Wrong country?

Change country

Тренди літа 2019!
⠀
Джинси з низькою талією а-ля Брітрі Спірс. Далі продовжувати?😅
Вони вже встигли засвітитись на більшості показів відомих брендів.
Останній раз я надівала такі джинси ще в школі. Ну бо я просто не знала, що існують інші штани😅 Ми з мамою їздили на великий Тернопільський ринок, а там вибір одинаковий у кожній палатці. Такими штанами я собі спортила фігуру!! Я на максимум затягувала пояс, і жирок рівномірно розпливався то вгору, то вниз. 
Боки - моє болюче місце, вони у мене дуже візуалізуються через ці дурнуваті джинси.
Що б там не говорили світові гуру моди, моя думка сталева: НІКОЛИ БІЛЬШЕ. 
Н І З А Щ О!
⠀
Висновок: не викидайте речі у смітник, якщо фешн блогер сказав, що ваша замшева ковбойська косуха - моветон. Через декілька років знову можна надівати!)
Мода циклічна, і все таке.
Тренд не для всіх! 
Їх треба вміти носити, як француженки, адже для них це звична класика.
Але я не збираюсь світити голим пупцем і ямками на поясниці😅
Я не хочу повертати свій 2007😆
Буду антитрендовою!))
Треба їхати на шопінг, поки в улюбленій Bershka чи H&M не зникли джинси з високою талією😭
⠀
Зраділи новому тренду?))

2019-05-19 11:38

42932 2310

 

Тренди літа 2019! ⠀ Джинси з низькою талією а-ля Брітрі Спірс. Далі продовжувати😅 Вони вже встигли засвітитись на більшості показів відомих брендів. Останній раз я надівала такі джинси ще в школі. Ну бо я просто не знала, що існують інші штани😅 Ми з мамою їздили на великий Тернопільський ринок, а там вибір одинаковий у кожній палатці. Такими штанами я собі спортила фігуру!! Я на максимум затягувала пояс, і жирок рівномірно розпливався то вгору, то вниз. Боки - моє болюче місце, вони у мене дуже візуалізуються через ці дурнуваті джинси. Що б там не говорили світові гуру моди, моя думка сталева: НІКОЛИ БІЛЬШЕ. Н І З А Щ О! ⠀ Висновок: не викидайте речі у смітник, якщо фешн блогер сказав, що ваша замшева ковбойська косуха - моветон. Через декілька років знову можна надівати!) Мода циклічна, і все таке. Тренд не для всіх! Їх треба вміти носити, як француженки, адже для них це звична класика. Але я не збираюсь світити голим пупцем і ямками на поясниці😅 Я не хочу повертати свій 2007😆 Буду антитрендовою!)) Треба їхати на шопінг, поки в улюбленій Bershka чи H&M не зникли джинси з високою талією😭 ⠀ Зраділи новому тренду))

Ми з малюсиком бажаємо всім сонячної неділі 👶🏻
Які плани на сьогодні?)

2019-05-19 09:27

50096 3908

 

Ми з малюсиком бажаємо всім сонячної неділі 👶🏻 Які плани на сьогодні)

Журналісти проводили опитування серед чоловіків і дізнались, які жіночі зачіски є найпривабливішими!)
⠀
Всі рекорди побило просто довге рівне волосся з проділом посередині. Але є одна умова☝🏻 волосся має бути блискучим і без посічених кінців. Це свідчить про те, що дівчина доглянута, дбає про своє здоров‘я та зовнішність, веде правильний спосіб життя.
⠀
А на другому місці хвостик!)
У різних варіанціях🙌🏻 Високий необережний і навіть низький з бантиком.
Хвіст підкреслює всі контури обличчя, очі та губи стають виразнішими. Така зачіска допомагає створити образ спортсменки та активістки.
А от з низьким хвостом потрібно бути обережною! Елегантним від буде лише тоді, коли у густого волосся є рівний зріз.
⠀
Якщо волосся дуже пошкоджене, то краще зробити коротку стрижку. Каре ніхто не відміняв! Головне, щоб ваша шевелюра була завжди здоровою, доглянутою, чистою, і приємним запахом. Брудне волосся може бути однією з причин, чому «на друге побачення він так і не покликав»😉
⠀
Який ваш ідеал жіночої зачіски?
Розпущене чи можливо складні плетіння?
 #sashaabo_волосся

2019-05-18 19:08

55481 5345

 

Журналісти проводили опитування серед чоловіків і дізнались, які жіночі зачіски є найпривабливішими!) ⠀ Всі рекорди побило просто довге рівне волосся з проділом посередині. Але є одна умова☝🏻 волосся має бути блискучим і без посічених кінців. Це свідчить про те, що дівчина доглянута, дбає про своє здоров‘я та зовнішність, веде правильний спосіб життя. ⠀ А на другому місці хвостик!) У різних варіанціях🙌🏻 Високий необережний і навіть низький з бантиком. Хвіст підкреслює всі контури обличчя, очі та губи стають виразнішими. Така зачіска допомагає створити образ спортсменки та активістки. А от з низьким хвостом потрібно бути обережною! Елегантним від буде лише тоді, коли у густого волосся є рівний зріз. ⠀ Якщо волосся дуже пошкоджене, то краще зробити коротку стрижку. Каре ніхто не відміняв! Головне, щоб ваша шевелюра була завжди здоровою, доглянутою, чистою, і приємним запахом. Брудне волосся може бути однією з причин, чому «на друге побачення він так і не покликав»😉 ⠀ Який ваш ідеал жіночої зачіски Розпущене чи можливо складні плетіння #sashaabo_волосся

Ви просили пост про харчування на ГВ?)
10 рекомендацій годуючим мамам:
.
1️⃣ Дієти
Сучасна медицина категорично проти будь-яких дієт під час грудного вигодовування.
Грудне молоко завжди буде з таким складом і жирністю, якими потрібно. 
Воно формується з крові та лімфи мами. 
Всі вітаміни беруться з організму мами🤗
Щоб уникнути проблем з зубами та авітамінозу, потрібно постійно «поповняти» свій організм їжею з якісним багатим складом! 
А дитина своє візьме так чи інакше.

2️⃣ Харчові експерименти.
Все, що ви їли під час вагітності і до пологів, можете спокійно їсти після вагітності і після пологів. 
Але якщо ви не їли смердючих устриць раніше, то краще утримайтесь😅

3️⃣ Алкоголь. 
Категорично ні. Максимум півбокала вина на свято.

4️⃣ Кофеїн.
Почитайте мій пост на цю тему😎 Я п‘ю 2-3 чашки на день. ⠀

5️⃣ Морепродукти
Годуючій мамі БАЖАНО вживати 300г якісних морепродуктів на тиждень.
Не бажано їсти довгоживучих рибок (тунець, наприклад). В них може бути висока концентрація ртуті.

6️⃣ Не голодати! 
Див. пункт 1.

7️⃣ Повноцінне різноманітне харчування. Все, що ви регулярно їли ДО вагітності, можна їсти ПІД ЧАС та ПІСЛЯ.

8️⃣ Реакція дитини.
Уважно слідкуйте за реакцією дитини. Виключайте продукти з раціону тільки тоді, коли ви на 100% впевнені, що саме вони стали причиною алергічних реакцій.

9️⃣ Харчові звички.
Вегетаріанці і вегани можуть спокійно годувати грудьми! Зауважу - розумні вегетаріанці і вегани.
Обов‘язково проконсультуватись з лікарем.
.
🔟 Пиття
Кількість молока пов’язане з кількістю рідини в організмі. 
Пити багато!! ⠀
⠀
⠀

Дуже раджу підписатись на канали Комаровського (пост на основі його відео) і Ніни Зайченко. Просто вмикайте голосно відео, поки займаєтесь хатніми справами.
 #sashaabo_харчування🍴
А ви обмежуєте себе?)

2019-05-18 15:56

45861 3274

 

Ви просили пост про харчування на ГВ) 10 рекомендацій годуючим мамам: . 1️⃣ Дієти Сучасна медицина категорично проти будь-яких дієт під час грудного вигодовування. Грудне молоко завжди буде з таким складом і жирністю, якими потрібно. Воно формується з крові та лімфи мами. Всі вітаміни беруться з організму мами🤗 Щоб уникнути проблем з зубами та авітамінозу, потрібно постійно «поповняти» свій організм їжею з якісним багатим складом! А дитина своє візьме так чи інакше. 2️⃣ Харчові експерименти. Все, що ви їли під час вагітності і до пологів, можете спокійно їсти після вагітності і після пологів. Але якщо ви не їли смердючих устриць раніше, то краще утримайтесь😅 3️⃣ Алкоголь. Категорично ні. Максимум півбокала вина на свято. 4️⃣ Кофеїн. Почитайте мій пост на цю тему😎 Я п‘ю 2-3 чашки на день. ⠀ 5️⃣ Морепродукти Годуючій мамі БАЖАНО вживати 300г якісних морепродуктів на тиждень. Не бажано їсти довгоживучих рибок (тунець, наприклад). В них може бути висока концентрація ртуті. 6️⃣ Не голодати! Див. пункт 1. 7️⃣ Повноцінне різноманітне харчування. Все, що ви регулярно їли ДО вагітності, можна їсти ПІД ЧАС та ПІСЛЯ. 8️⃣ Реакція дитини. Уважно слідкуйте за реакцією дитини. Виключайте продукти з раціону тільки тоді, коли ви на 100% впевнені, що саме вони стали причиною алергічних реакцій. 9️⃣ Харчові звички. Вегетаріанці і вегани можуть спокійно годувати грудьми! Зауважу - розумні вегетаріанці і вегани. Обов‘язково проконсультуватись з лікарем. . 🔟 Пиття Кількість молока пов’язане з кількістю рідини в організмі. Пити багато!! ⠀ ⠀ ⠀ Дуже раджу підписатись на канали Комаровського (пост на основі його відео) і Ніни Зайченко. Просто вмикайте голосно відео, поки займаєтесь хатніми справами. #sashaabo_харчування🍴 А ви обмежуєте себе)

Вчора перед сном мене застав дикий голод. В домі не було нічого солодкого, окрім шоколадної пасти зі стевією.
Ігор до слова почав розповідати про те, як придумали нутеллу:)
⠀
Нутелла раніше була шоколадним батончиком з переважною кількістю фундука🌰 Після війни кондитери Італії не могли собі дозволити шоколад з максимальним вмістом какао. Проте батончик «Джандуя» користувався шаленою популярністю!
Кондитера звали Ферреро. На день міста він отримав велике замовлення! Готові батончики він заховав у підвалі. Як у фільмах, погода була нестерпно спекотною, і всі батончики розтопились. Ферреро не розгубився, і попросив дружину принести йому хліб.
⠀
Гості ласували не батончиками, а шоколадно-горіховою намазкою!
В результаті кондитер заробив ще більше, ніж планував! Адже для виготовлення пасти потрібно значно менше сировини та ресурсів, ніж для батончиків:)
⠀
В тому ж році була відкрита перша фабрика. Згодом з‘явились цукерки Мон Шері, пасту Джандуя ребрендингували в Нутеллу у скляній баночці, випустили Ферреро Роше, Рафаелло, всіма любимий Кіндер Сюрприз🍫, Буено, і навіть Тік-Так!
⠀
Одна випадковість поністю змінила життя кондитера і дала початок сімейному бізнесу, який перетворився на компанію зі світовим ім‘ям.
Побільше б таких випадковостей нам всім!)

2019-05-18 12:03

52916 1903

 

Вчора перед сном мене застав дикий голод. В домі не було нічого солодкого, окрім шоколадної пасти зі стевією. Ігор до слова почав розповідати про те, як придумали нутеллу:) ⠀ Нутелла раніше була шоколадним батончиком з переважною кількістю фундука🌰 Після війни кондитери Італії не могли собі дозволити шоколад з максимальним вмістом какао. Проте батончик «Джандуя» користувався шаленою популярністю! Кондитера звали Ферреро. На день міста він отримав велике замовлення! Готові батончики він заховав у підвалі. Як у фільмах, погода була нестерпно спекотною, і всі батончики розтопились. Ферреро не розгубився, і попросив дружину принести йому хліб. ⠀ Гості ласували не батончиками, а шоколадно-горіховою намазкою! В результаті кондитер заробив ще більше, ніж планував! Адже для виготовлення пасти потрібно значно менше сировини та ресурсів, ніж для батончиків:) ⠀ В тому ж році була відкрита перша фабрика. Згодом з‘явились цукерки Мон Шері, пасту Джандуя ребрендингували в Нутеллу у скляній баночці, випустили Ферреро Роше, Рафаелло, всіма любимий Кіндер Сюрприз🍫, Буено, і навіть Тік-Так! ⠀ Одна випадковість поністю змінила життя кондитера і дала початок сімейному бізнесу, який перетворився на компанію зі світовим ім‘ям. Побільше б таких випадковостей нам всім!)

Пам‘ятаю, були часи, коли розіграш порції суші🍣 спричиняв справжній фурор! Користувачі масово брали участь, підписувались, коментували, лайкали і щей репост на сторінку робили!
А зараз даруєш сто тисяч гривень, а люди ще думають, чи брати участь😂
Я не переконую вас довіряти іншим розіграшам, лише своїм!)
Бо я стараюсь і завжди рада тішити своїх підписників♥️ Якщо що, то посилання у мене в закріплених сторіс під шапкою профілю:)
⠀

Буду вдячна, якщо мої підписниці напишуть в коментарях, що саме вони вигравали у мене?)

2019-05-17 19:32

52868 707

 

Пам‘ятаю, були часи, коли розіграш порції суші🍣 спричиняв справжній фурор! Користувачі масово брали участь, підписувались, коментували, лайкали і щей репост на сторінку робили! А зараз даруєш сто тисяч гривень, а люди ще думають, чи брати участь😂 Я не переконую вас довіряти іншим розіграшам, лише своїм!) Бо я стараюсь і завжди рада тішити своїх підписників♥️ Якщо що, то посилання у мене в закріплених сторіс під шапкою профілю:) ⠀ Буду вдячна, якщо мої підписниці напишуть в коментарях, що саме вони вигравали у мене)

На заміну довгим постам прийшли просто красиві фото! Можна?)
Просто їх надто багато ♥️

2019-05-17 14:58

42483 206

 

На заміну довгим постам прийшли просто красиві фото! Можна) Просто їх надто багато ♥️

Іноді деталі вирішують все 🎀

2019-05-17 12:40

43605 152

 

Іноді деталі вирішують все 🎀

Першу ін‘єкцію в обличчя я зробила в 22. І більшість коментарів були накшталт: о боже, накачала🤦🏼‍♀️, хто колить ботокс в такому молодому віці?
⠀
Я вам скажу, що колять ті, хто піклується про свій зовнішній вигляд і думає на перед.
У мене дуже сухий тип обличчя, і часом здається, що сухішого просто не існує😅 Зволожчий крем - мій найкращий друг, а шкіра на носі та підборідді взагалі живе своїм життям і постійно лущиться.
⠀

У мене дуууже активна міміка. У відповідь на сторіс я часто отримувала повідомлення, що я дуже сильно піднімаю брови, часто усміхаюсь і взагалі комусь було навіть боляче дивитись на мої складки на чолі, глибиною з маріанську западину😂
Боляче дивитись було мені! 
У дзеркало! Бо у свої 21 у мене вже були глибокі зморшки😭
На чолі взагалі біда, тому єдиним вирішенням профілактики передчасного старіння моєї шкіри була ін‘єкція ботулотоксину. Він заблокував роботу деяких мімічних м‘язів, відповідно розгладився рельєф.
Носогубні зморшки розгладили за допомогою введення гіалуронової кислоти. Це візуально не помітно і ніяк не впливає на посмішку.
⠀
Власницям сухої шкіри ОБОВ‘ЯЗКОВО потрібно пити мінімум 2-3 літри води на день і ЗАВЖДИ наносити крем з SPF захистом, бо сонце нещадне..
⠀
Я не роблю зараз рекламу косметологам.
Я просто хочу пояснити, що ці процедури - це не забаганки, а вимушені маніпуляції!) Я хочу виглядати молодо у 40 років! І я про це думаю зараз, а не потім.
⠀
А ви робили подібні процедури у косметолога? Просто цікаво, чи залишився хтось не задоволений результатом🤔
 #sashaabo_догляд

2019-05-16 15:06

48602 406

 

Першу ін‘єкцію в обличчя я зробила в 22. І більшість коментарів були накшталт: о боже, накачала🤦🏼‍♀️, хто колить ботокс в такому молодому віці ⠀ Я вам скажу, що колять ті, хто піклується про свій зовнішній вигляд і думає на перед. У мене дуже сухий тип обличчя, і часом здається, що сухішого просто не існує😅 Зволожчий крем - мій найкращий друг, а шкіра на носі та підборідді взагалі живе своїм життям і постійно лущиться. ⠀ У мене дуууже активна міміка. У відповідь на сторіс я часто отримувала повідомлення, що я дуже сильно піднімаю брови, часто усміхаюсь і взагалі комусь було навіть боляче дивитись на мої складки на чолі, глибиною з маріанську западину😂 Боляче дивитись було мені! У дзеркало! Бо у свої 21 у мене вже були глибокі зморшки😭 На чолі взагалі біда, тому єдиним вирішенням профілактики передчасного старіння моєї шкіри була ін‘єкція ботулотоксину. Він заблокував роботу деяких мімічних м‘язів, відповідно розгладився рельєф. Носогубні зморшки розгладили за допомогою введення гіалуронової кислоти. Це візуально не помітно і ніяк не впливає на посмішку. ⠀ Власницям сухої шкіри ОБОВ‘ЯЗКОВО потрібно пити мінімум 2-3 літри води на день і ЗАВЖДИ наносити крем з SPF захистом, бо сонце нещадне.. ⠀ Я не роблю зараз рекламу косметологам. Я просто хочу пояснити, що ці процедури - це не забаганки, а вимушені маніпуляції!) Я хочу виглядати молодо у 40 років! І я про це думаю зараз, а не потім. ⠀ А ви робили подібні процедури у косметолога Просто цікаво, чи залишився хтось не задоволений результатом🤔 #sashaabo_догляд

Мені бракує рішучості..
Я боюсь помилитись, тому рідко роблю якісь доленосні кроки..
⠀
Ми вже втретє ледь не купили нове житло😅 Спершу це була квартира в центрі міста, потім за містом, тепер будинок. Щоразу я переконую всіх у тому, що це остаточно прийняте рішення, і щоразу я включаю задню передачу, як тільки справа доходить до підписання договору купівлі-продажу.
⠀
Щодня я заново закохуюсь у свій Станіславів, паралельно не бажаючи тут жити.
Хочеться переїхати на іншу локацію, спробувати! А як люди живуть не у Франківську? А потім згадую, що це найкраще сімейне місто, затишне, зелене, спокійне, красиве ♥️
А ще я згадую, що у нас двоє дітей, а дітям мало подобається нестабільність та постійні переїзди.
⠀
А потім я думаю: А може все ж таки простора квартира з великою літньою терассою? Чи може будинок з басейном на подвір‘ї і гостьовим будиночком над власним гаражем? 
Круто, але треба стригти газон і смикати травичку між плиткою.. а в квартирі газону нема😅
Так багато питань в голові, на які не маю відповідей. Я настільки спішу жити, що не встигаю просто сісти і подумати.
А коли знаходиться вільна хвилинка, то я дивлюсь відео на youtube про те, як довго знімали п‘яту серію Престолів. 
Бо хочеться абстрагуватись:)
⠀
Період «розширення» рано чи пізно настає у кожній сім‘ї. Це дуже лоскотливе питання. Тож поки писала пост, я вирішила, що ні те - ні інше. Може земельну ділянку?😅
Ігор втомився вже це слухати, чесно. Йому байдуже, лиш би я вже визначилась нарешті!)
⠀
Це взагалі нормально? 
Не знати, про що мрієш?🤔

2019-05-15 21:31

52193 323

 

Мені бракує рішучості.. Я боюсь помилитись, тому рідко роблю якісь доленосні кроки.. ⠀ Ми вже втретє ледь не купили нове житло😅 Спершу це була квартира в центрі міста, потім за містом, тепер будинок. Щоразу я переконую всіх у тому, що це остаточно прийняте рішення, і щоразу я включаю задню передачу, як тільки справа доходить до підписання договору купівлі-продажу. ⠀ Щодня я заново закохуюсь у свій Станіславів, паралельно не бажаючи тут жити. Хочеться переїхати на іншу локацію, спробувати! А як люди живуть не у Франківську А потім згадую, що це найкраще сімейне місто, затишне, зелене, спокійне, красиве ♥️ А ще я згадую, що у нас двоє дітей, а дітям мало подобається нестабільність та постійні переїзди. ⠀ А потім я думаю: А може все ж таки простора квартира з великою літньою терассою Чи може будинок з басейном на подвір‘ї і гостьовим будиночком над власним гаражем Круто, але треба стригти газон і смикати травичку між плиткою.. а в квартирі газону нема😅 Так багато питань в голові, на які не маю відповідей. Я настільки спішу жити, що не встигаю просто сісти і подумати. А коли знаходиться вільна хвилинка, то я дивлюсь відео на youtube про те, як довго знімали п‘яту серію Престолів. Бо хочеться абстрагуватись:) ⠀ Період «розширення» рано чи пізно настає у кожній сім‘ї. Це дуже лоскотливе питання. Тож поки писала пост, я вирішила, що ні те - ні інше. Може земельну ділянку😅 Ігор втомився вже це слухати, чесно. Йому байдуже, лиш би я вже визначилась нарешті!) ⠀ Це взагалі нормально Не знати, про що мрієш🤔

Мої фаворити декоративної косметики:
⠀
💄Тон:
Academie. Під нього використовую абрикосову сироватку цього ж бренду. Ідеально лягає на мою суху шкіру.
⠀
💄Кушон:
MISSHA Signature. Зволожуюча тональна основа в упаковці наче пудра. Ідеально лягає за рахунок зручного спонжа
.
💄Консиллер:
CHANEL 20 beige.
Не просвічує. Максимально приховує синці під очима та поодинокі висипання. Матовий фініш
⠀
💄Для контурування:
Палетка NYX 3 steps to sculpt. 
Бюджетна палетка, яка містить світлі та темний відтінки для підкреслення рис обличчя.
⠀
💄Хайлайтери:
I Heart Revolution Blushing Hearts у відтінку Iced hearts
Too Faced Love light ( нова любов! у формі золотого сердечка)
Люблю наносити на верхні повіки або на внутрішні кутики очей. Додає сяйва та виразності.
⠀
💄Пудра:
Дуже сподобалась корейська з коллагеном.
Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake
⠀
💄Фіксатор для брів:
Gyvenchy 01 прозорий і 02 коричневий.
⠀
💄Помади та блиски:
Моя ідеально червона помада від Shiseido номер 221.
Улюблені нюдові блиски Elizabeth Arden Beautiful Color Luminous Lip Gloss у відтінку Rose Crema.
Фаворит CLINIQUE pop splash 02.
⠀ ⠀

На цьому все🙈
А взагалі у спекотний сезон я користуюсь лише кремом з SPF! Злегка засмагле обличчя виглядає в дзеркалі значно крутіше! #sashaabo_догляд
 #sashaabo_косметика

2019-05-15 12:16

48428 185

 

Мої фаворити декоративної косметики: ⠀ 💄Тон: Academie. Під нього використовую абрикосову сироватку цього ж бренду. Ідеально лягає на мою суху шкіру. ⠀ 💄Кушон: MISSHA Signature. Зволожуюча тональна основа в упаковці наче пудра. Ідеально лягає за рахунок зручного спонжа . 💄Консиллер: CHANEL 20 beige. Не просвічує. Максимально приховує синці під очима та поодинокі висипання. Матовий фініш ⠀ 💄Для контурування: Палетка NYX 3 steps to sculpt. Бюджетна палетка, яка містить світлі та темний відтінки для підкреслення рис обличчя. ⠀ 💄Хайлайтери: I Heart Revolution Blushing Hearts у відтінку Iced hearts Too Faced Love light ( нова любов! у формі золотого сердечка) Люблю наносити на верхні повіки або на внутрішні кутики очей. Додає сяйва та виразності. ⠀ 💄Пудра: Дуже сподобалась корейська з коллагеном. Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake ⠀ 💄Фіксатор для брів: Gyvenchy 01 прозорий і 02 коричневий. ⠀ 💄Помади та блиски: Моя ідеально червона помада від Shiseido номер 221. Улюблені нюдові блиски Elizabeth Arden Beautiful Color Luminous Lip Gloss у відтінку Rose Crema. Фаворит CLINIQUE pop splash 02. ⠀ ⠀ На цьому все🙈 А взагалі у спекотний сезон я користуюсь лише кремом з SPF! Злегка засмагле обличчя виглядає в дзеркалі значно крутіше! #sashaabo_догляд #sashaabo_косметика

Таке рідкісне фото!
Разом ♥️

2019-05-14 21:29

72328 479

 

Таке рідкісне фото! Разом ♥️

NEXT PAGE

UKRAINE

Top Instagram followed

#4@sashaabo
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/808815429132ea11def8eb8f6697736b/5D6A2D38/t51.2885-19/s150x150/58454026_2242428662462940_3876208487151173632_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com sashaabofollowed by: 983050
#5@svitsketv
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/16fd9c8806bfb01f10879a390ae762a3/5D43C83A/t51.2885-19/s150x150/29738163_841439012724559_5535501808413179904_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com svitsketvfollowed by: 917729
#6@novy_channel
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/68702bde02c58d48eea45fc33080369c/5D6EB9E5/t51.2885-19/s150x150/50785346_383835255776330_6617641779535544320_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com novy_channelfollowed by: 906616
#7@n.stadnyk
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/4acf6a77a2e69273a0230c143de95fd6/5D9F9038/t51.2885-19/s150x150/56618653_348401945800034_194192535357227008_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com n.stadnykfollowed by: 858840
#8@dimmano
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/9f51f55abcadd2b9bb852b5ac7bfe634/5D5C573F/t51.2885-19/s150x150/50748515_234396447468578_3622992771750559744_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com dimmanofollowed by: 772423
#9@top.school
https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/e89aec997693eeef3d77264b91f347aa/5D643C34/t51.2885-19/s150x150/32645176_390057371504372_8499084351378554880_n.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com top.schoolfollowed by: 755498

See more instagram profiles from

UKRAINE

MORE