sashaabo

Get ranking button

SASHA PUSTOVIT @sashaabo
Ranking:
# 6
Country:
    Ukraine

Wrong country?

Change country

Стала малесенькою частинкою Disney 🏰
.

Цікаво, коли мої внуки дивитимуться Історію Іграшок 4, вони впізнають мій голос?)
.
Це був дуже крутий досвід.
Студія звукозапису була такою, як я собі і уявляла! Мертва тишина, тільки я, текст, навушники і маленьке скляне віконечко, через яке я бачила звукорежисера.
В мультику я гороворю буквально 2 хвилини, але за цим стоїть година роботи🙈
Я собі навіть уявити не могла, наскільки це важко!
Ми на ходу змінювали фрази, щоб звуки співпадали з мімікою героїні. 
А інтонація.. треба було повторити все один в один з оригіналом.. це мені не сторіс знімати😅
.
Я хвилювалась за результат, і чи взагалі мій голос затвердить сама компанія. 
Але все вийшло!
Для Ігора взагалі цей день був хвилинкою слави!)) Він максимально вжився в роль полковника Карла!😄 .
.

Були на прем'єрі?)
Впізнали Місс Венді?)

2019-10-05 18:05

0 452

 

Стала малесенькою частинкою Disney 🏰 . Цікаво, коли мої внуки дивитимуться Історію Іграшок 4, вони впізнають мій голос) . Це був дуже крутий досвід. Студія звукозапису була такою, як я собі і уявляла! Мертва тишина, тільки я, текст, навушники і маленьке скляне віконечко, через яке я бачила звукорежисера. В мультику я гороворю буквально 2 хвилини, але за цим стоїть година роботи🙈 Я собі навіть уявити не могла, наскільки це важко! Ми на ходу змінювали фрази, щоб звуки співпадали з мімікою героїні. А інтонація.. треба було повторити все один в один з оригіналом.. це мені не сторіс знімати😅 . Я хвилювалась за результат, і чи взагалі мій голос затвердить сама компанія. Але все вийшло! Для Ігора взагалі цей день був хвилинкою слави!)) Він максимально вжився в роль полковника Карла!😄 . . Були на прем'єрі) Впізнали Місс Венді)

Колись я не звертала увагу на ці елементарні речі, які провокували появу висипань на обличчі😱
.
1️⃣ Постільна білизна. Як часто ви її змінюєте? В кращому випадку - раз на два тижні, правда? 
А яка у вас подушка? З синтетичним наповнювачем чи полюбляєте качиний пух?) Остання - просто рай для мікроскопічних членистоногих, бактерій та пилюки. А якщо ви ще й лягаєте спати з мокрою головою...😣 Змінюйте наволочку кожних 3 дні, як це роблю я❤️
.
2️⃣ А які у вас рушники у ванній? Я обожнюю довгий ворс.. Але! Вони важко сохнуть, у них затримується вологість і мікроби. Для обличчя використовуйте "вафельні" рушнички або одноразові серветки. Так значно гігієнічніше!
.
3️⃣ Кисті для макіяжу! Мити хоча б раз на тиждень🙏🏻 Обирайте штучний ворс, замість натурального.
І прикупіть спеціальний розчин для дезинфекції, якими користуються візажисти. Бо одного шампуню - мало.
.
4️⃣ Рідку косметику (креми для обличчя, сироватки, тональні) обирайте з дозатором. Важливо, щоб продукт був герметичним і не контактував з зовнішнім середовищем.
.
5️⃣ Зверніть увагу на склад ваших зволожуючих засобів для обличчя. Можна наносити ЛИШЕ некомедогенні олійки! 
Забудьте про кокосове масло. 
В карусельку прикріплю таблицю. Збережіть.
.
6️⃣ Якщо на носі важлива подія, спробуйте відмовитись від молочки на декілька днів. Це працює👍🏻
.
.
А ви звертали увагу на всі ці пункти?
 #sashaabo_догляд

2019-10-05 14:20

0 286

 

Колись я не звертала увагу на ці елементарні речі, які провокували появу висипань на обличчі😱 . 1️⃣ Постільна білизна. Як часто ви її змінюєте В кращому випадку - раз на два тижні, правда А яка у вас подушка З синтетичним наповнювачем чи полюбляєте качиний пух) Остання - просто рай для мікроскопічних членистоногих, бактерій та пилюки. А якщо ви ще й лягаєте спати з мокрою головою...😣 Змінюйте наволочку кожних 3 дні, як це роблю я❤️ . 2️⃣ А які у вас рушники у ванній Я обожнюю довгий ворс.. Але! Вони важко сохнуть, у них затримується вологість і мікроби. Для обличчя використовуйте "вафельні" рушнички або одноразові серветки. Так значно гігієнічніше! . 3️⃣ Кисті для макіяжу! Мити хоча б раз на тиждень🙏🏻 Обирайте штучний ворс, замість натурального. І прикупіть спеціальний розчин для дезинфекції, якими користуються візажисти. Бо одного шампуню - мало. . 4️⃣ Рідку косметику (креми для обличчя, сироватки, тональні) обирайте з дозатором. Важливо, щоб продукт був герметичним і не контактував з зовнішнім середовищем. . 5️⃣ Зверніть увагу на склад ваших зволожуючих засобів для обличчя. Можна наносити ЛИШЕ некомедогенні олійки! Забудьте про кокосове масло. В карусельку прикріплю таблицю. Збережіть. . 6️⃣ Якщо на носі важлива подія, спробуйте відмовитись від молочки на декілька днів. Це працює👍🏻 . . А ви звертали увагу на всі ці пункти #sashaabo_догляд

Завжди разом ❤️
Мені добре і спокійно, коли чоловік просто поруч, навіть якщо мовчимо.

2019-10-04 14:16

0 389

 

Завжди разом ❤️ Мені добре і спокійно, коли чоловік просто поруч, навіть якщо мовчимо.

Зробили вихідний для Данила.
Дні в садочку видались максимально емоційними. 
Вчорашнє прощання взагалі було майже безболісним для всіх нас.
Даня швидко відволікається, спілкується з вихователями та іншими дітками. Ми тихенько підглядали за ним через віконце, син точно не сумував!
.
Але вчора ввечері він не міг спокійно заснути. Постійно прокидався і просив мене не відвозити його в садочок. Обіцяв, що буде чемний і буде любити братика😅 Не розумію, чому він вирішив, що садочок - це покарання.. але якщо вже і вирішив, то потрібно змінити таку асоціацію.
А о 1 ночі Даня взагалі почав ходити лунатіком😱 Уявіть.
Прийшов до мене в іншу кімнату, поки я розвішувала мокрий одяг, з заплющеними очима😳 Каже "мама, Женя прокинувся"
Я беру його на руки, біжу в спальню, а Женя спить.
Даня ніколи не вставав з ліжка і не виходив за межі кімнати посеред ночі..
.
Даня не бачить логіки в тому, що він має йти в садочок, поки молодший братик залишається вдома. Чому взагалі?
Ми можемо собі дозволити взагалі не віддавати дітей в садік, але ми це робимо для його соціалізації. Рано про щось говорити, але я вже бачу зміни!
Син почав більше говорити, роздумувати, озвучувати свої бажання. Вести себе, як дорослий.
Бо коли він був з Женькою 24/7, то починав навпаки кривлятись і вередувати..
.
Тримаю кулачки, щоб завтра зранку в Дані був настрій❤️
А як довго у ваших діток тривала адаптація? І чи побачили ви зміни в характері?

2019-10-03 10:53

0 858

 

Зробили вихідний для Данила. Дні в садочку видались максимально емоційними. Вчорашнє прощання взагалі було майже безболісним для всіх нас. Даня швидко відволікається, спілкується з вихователями та іншими дітками. Ми тихенько підглядали за ним через віконце, син точно не сумував! . Але вчора ввечері він не міг спокійно заснути. Постійно прокидався і просив мене не відвозити його в садочок. Обіцяв, що буде чемний і буде любити братика😅 Не розумію, чому він вирішив, що садочок - це покарання.. але якщо вже і вирішив, то потрібно змінити таку асоціацію. А о 1 ночі Даня взагалі почав ходити лунатіком😱 Уявіть. Прийшов до мене в іншу кімнату, поки я розвішувала мокрий одяг, з заплющеними очима😳 Каже "мама, Женя прокинувся" Я беру його на руки, біжу в спальню, а Женя спить. Даня ніколи не вставав з ліжка і не виходив за межі кімнати посеред ночі.. . Даня не бачить логіки в тому, що він має йти в садочок, поки молодший братик залишається вдома. Чому взагалі Ми можемо собі дозволити взагалі не віддавати дітей в садік, але ми це робимо для його соціалізації. Рано про щось говорити, але я вже бачу зміни! Син почав більше говорити, роздумувати, озвучувати свої бажання. Вести себе, як дорослий. Бо коли він був з Женькою 24/7, то починав навпаки кривлятись і вередувати.. . Тримаю кулачки, щоб завтра зранку в Дані був настрій❤️ А як довго у ваших діток тривала адаптація І чи побачили ви зміни в характері

Пам'ятаєте мій пост?
"Окружи себя 5 миллионерами и ты станешь шестым. Окружи себя 5 неудачниками и ты станешь шестым". ⠀
Або по-простому: "скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі - хто ти".
Ми на підсвідомому рівні "копіюємо" людей з нашого оточення. І на це є ряд причин:
1️⃣ Фізіологія. Дослідження показали, що у людини є так звана дзеркальна нейронна система, яка допомагає їй вчитись способом імітації. Все починається з народження.. звуки, слова, рухи та дії малюки видають не з голови🤷🏼‍♀️ Вони наслідують старших. Так і в дорослому житті.

2️⃣ Людина любить відчуття комфорту. Тому, щоб почуватись, як у "своїй тарілці", нам простіше притертись в компанію, ніж піти геть.

3️⃣ Ми завжди будемо хотіти сподобатись і скласти враження приємної людини. Часто з ввічливості ми переходимо на інші манери розмови або навіть іншу мову. .
Думаю, ви точно помічали, якою різною може бути ваша розмова з друзями і батьками😄 І те, що компанія ваших подруг зачасту спілкуються одинаково - це нормально!) Ігор, наприклад, моментально переходить на хмельницький суржик, коли ми приїжджаємо в гості до сім'ї Стадник, хоч і спілкується ідеальною українською:)
А у мене є декілька близьких подруг, проте з кожною я - різна. Якщо з одною я можу собі дозволити гостре слівце, то з іншою - вкрай рідко.
Я адаптуюсь! І це нормально!)
Не думайте, що люди-хамелеони🦎 втрачають свою індивідуальність, коли починають копіювати і пристосовуватись до інших.
Просто їм так простіше знайти спільну мову! Послаблюється струна напруження, так сказати)
.
.
Ви помічали цей ефект за собою?

2019-10-02 15:28

0 1191

 

Пам'ятаєте мій пост "Окружи себя 5 миллионерами и ты станешь шестым. Окружи себя 5 неудачниками и ты станешь шестым". ⠀ Або по-простому: "скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі - хто ти". Ми на підсвідомому рівні "копіюємо" людей з нашого оточення. І на це є ряд причин: 1️⃣ Фізіологія. Дослідження показали, що у людини є так звана дзеркальна нейронна система, яка допомагає їй вчитись способом імітації. Все починається з народження.. звуки, слова, рухи та дії малюки видають не з голови🤷🏼‍♀️ Вони наслідують старших. Так і в дорослому житті. 2️⃣ Людина любить відчуття комфорту. Тому, щоб почуватись, як у "своїй тарілці", нам простіше притертись в компанію, ніж піти геть. 3️⃣ Ми завжди будемо хотіти сподобатись і скласти враження приємної людини. Часто з ввічливості ми переходимо на інші манери розмови або навіть іншу мову. . Думаю, ви точно помічали, якою різною може бути ваша розмова з друзями і батьками😄 І те, що компанія ваших подруг зачасту спілкуються одинаково - це нормально!) Ігор, наприклад, моментально переходить на хмельницький суржик, коли ми приїжджаємо в гості до сім'ї Стадник, хоч і спілкується ідеальною українською:) А у мене є декілька близьких подруг, проте з кожною я - різна. Якщо з одною я можу собі дозволити гостре слівце, то з іншою - вкрай рідко. Я адаптуюсь! І це нормально!) Не думайте, що люди-хамелеони🦎 втрачають свою індивідуальність, коли починають копіювати і пристосовуватись до інших. Просто їм так простіше знайти спільну мову! Послаблюється струна напруження, так сказати) . . Ви помічали цей ефект за собою

Час для романтичних побачень 🍂

Дякую за ці неймовірні світлини @chillapaloshphoto ❤️

2019-10-02 10:31

0 1253

 

Час для романтичних побачень 🍂 Дякую за ці неймовірні світлини @chillapaloshphoto ❤️

На каналі новий влог!
Посилання в шапці профілю.
Приємного перегляду і гарного вечора❤️

2019-10-01 19:09

0 868

 

На каналі новий влог! Посилання в шапці профілю. Приємного перегляду і гарного вечора❤️

ТОП фільмів 21 століття за версією британської газети GUARDIAN🙌🏻 ⠀

1. «Нафта» (2007)
 2. «12 років рабства» (2013)
 3. «Юність» (2014)
 4. «Опинись в моїй шкурі» (2013)
 5. «Любовний настрій» (2000)
 6. «Приховане» (2005)
 7. «Нью-Йорк, Нью-Йорк» (2008)
 8. «Місячне сяйво» (2016)
 9. «Зама» (2017)
 10. «Загін" Америка ": всесвітня поліція» (2004)
 11. «Малхолланд Драйв» (2001)
 12. «Син Саула» (2015)
 13. «Далеко від раю» (2002)
 14. «Білий матеріал» (2009)
 15. «Крамничні злодюжки» (2018)
 16. «Акт вбивства» (2012)
 17. «Велика краса» (2013)
 18. «Серйозна людина» (2009)
 19. «Лінкольн» (2012)
 20. «Рома» (2018)
 21. «Біла стрічка» (2009)
 22. «Віднесені примарами» (2011)
 23. «Борат» (2006)
 24. «Іда» (2013)
 25. «Пастка» (2017)
 26. «Один і два» (2000)
 27. «Готель Гранд Будапешт» (2014 року)
 28. «Древо життя» (2011)
 29. «Небраска» (2013)
 30. «Левіафан» (2014 року)
 31. «Аномаліза» (2015)
 32. «Гравітація» (2013)
 33. «Сімейка Тененбаум» (2001)
 34. «Дитя» (l'enfant, 2002)
 35. «45 років» (2015)
 36. «Розлучення Надера і Сімін» (2011)
 37. «Догвілль» (2003)
 38. «Одного разу в Анатолії» (2011)
 39. «Обхід Міка» (2010)
 40. «Чужа» (2007)
 41. «Наймичка» (2016)
 42. «4 місяці, 3 тижні і 2 дні» (2007)
 43. «Вовк з Уолл-Стріт» (2013)
 44. «Тоні Ердманн» (2016)
 45. «Тринадцята» (2016)
 46. ​​«Повернення» (2006)
 47. «Маргарет» (2011)
 48. «Обитель радості» (2000)
 49. «Цілодобові тусовщики» (2002)
 50. «Перед заходом сонця» (2004) ⠀
А під номером 100 ваш улюблений "Одного разу в Голлівуді.." з Пітом і Ді Капріо😎 Зберігайте!
Скільки фільмів з цього списку ви бачили? І який поставили б на перше місце?

2019-10-01 10:16

0 784

 

ТОП фільмів 21 століття за версією британської газети GUARDIAN🙌🏻 ⠀ 1. «Нафта» (2007) 2. «12 років рабства» (2013) 3. «Юність» (2014) 4. «Опинись в моїй шкурі» (2013) 5. «Любовний настрій» (2000) 6. «Приховане» (2005) 7. «Нью-Йорк, Нью-Йорк» (2008) 8. «Місячне сяйво» (2016) 9. «Зама» (2017) 10. «Загін" Америка ": всесвітня поліція» (2004) 11. «Малхолланд Драйв» (2001) 12. «Син Саула» (2015) 13. «Далеко від раю» (2002) 14. «Білий матеріал» (2009) 15. «Крамничні злодюжки» (2018) 16. «Акт вбивства» (2012) 17. «Велика краса» (2013) 18. «Серйозна людина» (2009) 19. «Лінкольн» (2012) 20. «Рома» (2018) 21. «Біла стрічка» (2009) 22. «Віднесені примарами» (2011) 23. «Борат» (2006) 24. «Іда» (2013) 25. «Пастка» (2017) 26. «Один і два» (2000) 27. «Готель Гранд Будапешт» (2014 року) 28. «Древо життя» (2011) 29. «Небраска» (2013) 30. «Левіафан» (2014 року) 31. «Аномаліза» (2015) 32. «Гравітація» (2013) 33. «Сімейка Тененбаум» (2001) 34. «Дитя» (l'enfant, 2002) 35. «45 років» (2015) 36. «Розлучення Надера і Сімін» (2011) 37. «Догвілль» (2003) 38. «Одного разу в Анатолії» (2011) 39. «Обхід Міка» (2010) 40. «Чужа» (2007) 41. «Наймичка» (2016) 42. «4 місяці, 3 тижні і 2 дні» (2007) 43. «Вовк з Уолл-Стріт» (2013) 44. «Тоні Ердманн» (2016) 45. «Тринадцята» (2016) 46. ​​«Повернення» (2006) 47. «Маргарет» (2011) 48. «Обитель радості» (2000) 49. «Цілодобові тусовщики» (2002) 50. «Перед заходом сонця» (2004) ⠀ А під номером 100 ваш улюблений "Одного разу в Голлівуді.." з Пітом і Ді Капріо😎 Зберігайте! Скільки фільмів з цього списку ви бачили І який поставили б на перше місце

Поекспериментувала сьогодні з трендом на еко/шкіряний одяг.
Для фото - ок.
Носити довше, ніж 3 години - не ок😅 хіба коли на вулиці не більше, ніж +15:)
Факт про мене: у мене немає шкіряних легінсів і косухи. 
І тільки цієї осені у мене з'явились сорочка та тренч з еко шкіри:)
Як вам цей тренд?

2019-09-30 14:20

0 2519

 

Поекспериментувала сьогодні з трендом на еко/шкіряний одяг. Для фото - ок. Носити довше, ніж 3 години - не ок😅 хіба коли на вулиці не більше, ніж +15:) Факт про мене: у мене немає шкіряних легінсів і косухи. І тільки цієї осені у мене з'явились сорочка та тренч з еко шкіри:) Як вам цей тренд

Позначай в коментарях подругу, з якою час зустрітись на каву☕️

2019-09-29 17:27

0 7145

 

Позначай в коментарях подругу, з якою час зустрітись на каву☕️

Мій чоловік знає про моє минуле майже все🤪
І всіх екс-бойфрендів поіменно.
Хто такі? Звідки? ⠀ .

Спочатку такі розмови і "допити" страшенно дратували мене.
Я не розуміла, для чого взагалі піднімати такі теми? Бо минуле залишається в минулому. 
Та й Ігор сам по собі не дуже ревнивий..
По його словах, Він просто хотів знати, як себе поводити, якщо раптом колись доведеться бути з моїм колишнім в одній компанії.
Але такого "щасливого" моменту ще не було, і не буде, напевне:)
.

В мого чоловіка просто такий впертий характер, і він не зможе спокійно спати, якщо я не дам відповіді на всі його запитання 🙈 Спочатку все закінчувалось сварками на пустому місці, і, в кінці-кінців, я була просто змушена переступити через свої принципи, і все розкласти по поличках, бо мені і так не було що приховувати.
На благо наших стосунків, так сказати. Ще до одруження😇 ⠀
.

Щодо мене, то я навпаки нічого знати не хочу🤣 Буду собі далі думати, що я в нього перша і остання😈

Говорити про це можна!
Головне - ніколи не порівнювати.
А як у вас?)

2019-09-29 09:54

0 1336

 

Мій чоловік знає про моє минуле майже все🤪 І всіх екс-бойфрендів поіменно. Хто такі Звідки ⠀ . Спочатку такі розмови і "допити" страшенно дратували мене. Я не розуміла, для чого взагалі піднімати такі теми Бо минуле залишається в минулому. Та й Ігор сам по собі не дуже ревнивий.. По його словах, Він просто хотів знати, як себе поводити, якщо раптом колись доведеться бути з моїм колишнім в одній компанії. Але такого "щасливого" моменту ще не було, і не буде, напевне:) . В мого чоловіка просто такий впертий характер, і він не зможе спокійно спати, якщо я не дам відповіді на всі його запитання 🙈 Спочатку все закінчувалось сварками на пустому місці, і, в кінці-кінців, я була просто змушена переступити через свої принципи, і все розкласти по поличках, бо мені і так не було що приховувати. На благо наших стосунків, так сказати. Ще до одруження😇 ⠀ . Щодо мене, то я навпаки нічого знати не хочу🤣 Буду собі далі думати, що я в нього перша і остання😈 Говорити про це можна! Головне - ніколи не порівнювати. А як у вас)

Колір чи ч/б?

2019-09-28 16:25

0 2869

 

Колір чи ч/б

UKRAINE

Top Instagram followed

#6@sashaabo
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/2a416b2a447cee5c1c2a674f9213d97f/5DFE2000/t51.2885-19/s150x150/66673351_2359142344404991_3964039189669871616_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com sashaabofollowed by: 1056936
#7@n.stadnyk
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/ecfeca2740debc5e43591032ebd43f4e/5E02FD94/t51.2885-19/s150x150/67797762_423700051825970_6270386818886139904_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com n.stadnykfollowed by: 1048611
#8@svitsketv
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/66e5f956f072e5a9a1395a2521f5983d/5E09893A/t51.2885-19/s150x150/29738163_841439012724559_5535501808413179904_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com svitsketvfollowed by: 1006082
#9@novy_channel
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/fdc3ee980effce2c7efe0aafb670412d/5E347AE5/t51.2885-19/s150x150/50785346_383835255776330_6617641779535544320_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com novy_channelfollowed by: 927380
#10@dimmano
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/c57a12ee01295ae1edcc8531f6a5a1ca/5E3CDAA1/t51.2885-19/s150x150/67594738_2452129234866295_5400398651430273024_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com dimmanofollowed by: 843379
#11@gorbunovyuriy
https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/0ef6336921231c4c45907eaf1ae62c24/5E0AA6A2/t51.2885-19/s150x150/50564621_539722893199237_5466407273658056704_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com gorbunovyuriyfollowed by: 779003

See more instagram profiles from

UKRAINE

MORE