Turkey

TOP FOLLOWED

Turkey or Change Country

CHANGE COUNTRY
21
Barış Arduç @arducbrs
22
Nefis Yemek Tarifleri @nefisyemektarifleri
  • website: https://www.nefisyemektarifleri.com/
  • bio: Dünya'nın en büyük Türkçe yemek tarifleri sitesi ✨ Daha fazla tarif için 👇🏻
  • number of photos: 3325
  • followed by: 5211325
  • follows: 330
23
Asli Enver @aslienver
  • bio:
  • number of photos: 239
  • followed by: 5171712
  • follows: 467
24
Reynmen @reynmen
25
Remix Adam @remixadam
  • website: https://youtu.be/eN6tAASY2qU
  • bio: Hepsi ve daha fazlası için takipte kalın 👆 İletişim / DM 📥 Yedek hesabımız YOKTUR sahtelere prim vermeyin! - Yunus Emre Gezer
  • number of photos: 549
  • followed by: 4862703
  • follows: 0
26
Recep Tayyip Erdoğan @rterdogan
  • bio: Türkiye Cumhurbaşkanı - President of the Republic of Turkey
  • number of photos: 395
  • followed by: 4853733
  • follows: 2
27
Aras Bulut İynemli @iynemliarasbulut
  • bio: Twitter Aras_B_iynemli İletişim/Contact>>>> www.artistanbul.net
  • number of photos: 378
  • followed by: 4829517
  • follows: 366
28
Sinem Kobal @sinemkobal
29
🇹🇷 Mustafa Ceceli @mustafaceceli
30
Tolga Sarıtaş @tolgasaritas_
31
ezgi mola @ezomola
32
Hazal Kaya @hazalkaya
33
Gülben Ergen @gulben123
  • website: https://www.youtube.com/watch?v=xlVxxi5g3oU
  • bio: ♥️💙💙💙 Twitter: gulbenergen Menajer: @oguzarinmis : 0(212)267 21 21 İletişim&Pr: @arasozgur : 0(212)272 17 64-65
  • number of photos: 9849
  • followed by: 4139266
  • follows: 591
34
Fenerbahçe SK @fenerbahce
  • website: https://youtube.com/fenerbahce
  • bio: Fenerbahçe Spor Kulübü resmi hesabı. The official account of Fenerbahçe SK.
  • number of photos: 15930
  • followed by: 4012846
  • follows: 127
35
Cem Yılmaz @cmylmz
  • bio: 1973 Komedyen
  • number of photos: 779
  • followed by: 3804829
  • follows: 393
36
Cagatay Ulusoy @cagatayulusoy
37
Merve Boluğur @mervebolugur
38
Pelin Karahan @pelinkarahan
39
❤😁😢 tüm duyguları yaşayacaksın @komik.paylasimlar.kulubu
  • bio: 🔴Komedi 🔴Magazin Bir sayfadan çok daha fazlası. ➡️ @kadinlarin_kulubu ➡️ @makyaj.videolari
  • number of photos: 34057
  • followed by: 3679037
  • follows: 41
40
burcu esmersoy suyabatmaz @burcues

CHOOSE YOUR COUNTRY

449356
follows
114321
follows
96880
follows
70734
follows
70303
follows
57290
follows
53033
follows
42598
follows
33370
follows
27521
follows
23289
follows
19628
follows
13875
follows
11845
follows
10997
follows
10783
follows
9943
follows
8688
follows
8234
follows