Albania

TOP FOLLOWED

Albania or Change Country

CHANGE COUNTRY
81
Tirane @amievent_official
82
Gaz Paja @gazpaja
  • bio:
  • number of photos: 626
  • followed by: 171907
  • follows: 606
83
@camaro184
  • bio: Chase that bag 😈💰
  • number of photos: 52
  • followed by: 168955
  • follows: 339
84
Çka Ka Shpija Official ꪜ @ckakashpija_
  • website: https://youtu.be/aNTQZqtgSys
  • bio: Faqja zyrtare në Instagram e Serialit 🏡"Çka ka shpija...!?" Çka ka shpija Episodi 23 Sezoni 6☟
  • number of photos: 1547
  • followed by: 168852
  • follows: 14
85
Edona Llalloshi Official @edonallalloshi
  • website: https://youtu.be/2eXQCPAV5VQ
  • bio: Nr. menaxhues: +38344111839💫 new song link👇
  • number of photos: 750
  • followed by: 167662
  • follows: 84
86
Mrizi i Zanave Agroturizem @mrizi_i_zanave
  • website: http://www.mrizizanave.al/
  • bio: Think Globally, Eat Locally Mendime Globale, Ushqime Lokale
  • number of photos: 2595
  • followed by: 161183
  • follows: 4357
87
Visjan Ukcenaj @visjanukcenaj
  • bio:
  • number of photos: 2201
  • followed by: 159512
  • follows: 737
88
Butiku ArsenaL Porosit Online🛍 @butikuarsenal
  • website: http://www.instagram/Butikuarsenal
  • bio: 📥#PorositOnline Këtu👆🏻 🇽🇰RKS 3€🇦🇱AL 6€🇲🇰MK 6€ 🔁Ndrrim Vetëm Në Dyqan 📧Blerje Me Shumicë E-Mail 📍Follow @butikugjithcka3e5e ⠀ 👇🏻Ejani Dhe Na Vizitoni👇🏻
  • number of photos: 15058
  • followed by: 158416
  • follows: 2
89
BLERO @bleromuharremi
90
Fatma Haxhialiu @sipas_fatmes
  • website: https://youtu.be/a-Lmfb1duRM
  • bio: Ajo e Thumbit 👀🐝👉Kryeredaktore: @blitz.al 👉Thumb ne You tube👇
  • number of photos: 2154
  • followed by: 150066
  • follows: 705
91
@arkivashqip
92
Maika Dillon Monroe 🍿 @maikamonroe
  • bio:
  • number of photos: 1123
  • followed by: 147637
  • follows: 554
93
Singer @aidadoci1
  • website: https://youtu.be/62ix4KzFFjA
  • bio: Aida Doçi! 🎶🎤contact manager for booking +37744550550 +37744545555 New song - Un smuj mej thane 👇
  • number of photos: 396
  • followed by: 143472
  • follows: 144
94
Genc Prelvukaj @gencprelvukaj
  • website: https://youtu.be/xbGp4xZQrN0
  • bio: Booking : +383 44 600 802 +383 49 856 464 +383 44 644 428 Label : Black Fish Entertainment NEW / ADRENALINE 👇🏻
  • number of photos: 1606
  • followed by: 143246
  • follows: 218
95
Gaspari Nutrition @gaspari
96
Xhevdet Jashari @xhevdet_jashari
  • website: https://youtu.be/0IB8wIiPvTc
  • bio: MC LIFI 👻xhevdet1234 ✉️mullajusuf@gmail.com
  • number of photos: 155
  • followed by: 137852
  • follows: 227
97
Nikeata Thompson @nikeatathompson
  • website: http://www.nikeatathompson.com/
  • bio: Choreographer| Presenter| Agency Owner 🇯🇲🇬🇧🇩🇪 ______________________________________________ Impressum: https://www.nikeatathompson.com/imprint
  • number of photos: 1755
  • followed by: 137308
  • follows: 1072
98
ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL @engjellushasalihu
99
Mergim Mavraj @mergimmavraj.15
  • bio: Krrrk taksat krrrrk ushtria 🇽🇰✌️
  • number of photos: 262
  • followed by: 136248
  • follows: 331
100
Mesazhe_Islame! @mesazhe_islame
  • bio: Për çdo ditë nga një mesazh Islam,me qëllim për të ndryshuar veten dhe jetën në aspektin pozitiv!
  • number of photos: 10902
  • followed by: 133670
  • follows: 0

CHOOSE YOUR COUNTRY

598386
follows
182758
follows
107200
follows
97847
follows
95548
follows
71344
follows
64935
follows
47203
follows
41275
follows
32321
follows
31983
follows
23312
follows
19121
follows
15502
follows
14112
follows
12576
follows
12095
follows
10673
follows
9853
follows